tv3.lv

"Iepērkas arī pāri pēc 80! Kundzēm patīk lateksa kostīmi!" Dāņi Ziemassvētkos labprāt apdāvinās ar intīmprecēm

“Bez Tabu” viesojas Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā, kur uzzina, ka dāņi pirmssvētku trakumā labprāt mīļotajiem kā dāvanas uz Ziemassvētkiem iegādājas arī intīmpreces. Arī latvieši zem eglītes noliek pikantas rotaļlietas.

2018. gada 12. decembrī 19:33

Izrādās, Dānija ir viena no pornoindustrijas aizsācējām aizvadītā gadsimta 60. gadu nogalē, tāpat Kopenhāgenā ticis atvērts pirmais intīmpreču veikals, tā “Bez Tabu” komandai stāsta Larss, kuram pieder viens no apmeklētākajiem Dānijas intīmpreču veikaliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Larss priecājas par dāņiem, kuri ir progresīvi domājoši, nekautrējas runāt par seksu, meklē veidus, kā to padarīt aizraujošāku. Piemēram, iepērkoties intīmpreču veikalā.

Larss
Kopenhāgenas intīmpreču veikala īpašnieks

“Iepērkas gan jauni, gan veci, gan pāri, gan pa vienam, gan pāros. Seksualitāte ir viena no pēdējām lietām, kas nomirst mūsu prātā. Mani vecākie pircēji ir pāris, 85 un 87 gadus veci cilvēki. Viņi nāk iepirkties divas, trīs reizes gadā. Kundze dodas uz BDSM istabu, tur viņa piemēra iespīlētu, spīdīgu apģērbu. Kungs viņai piemeklē intīmrotaļlietas. Pēc tam viņi dodas mājās, lai baudītu kopā seksīgu nedēļas nogali.”

Arī pirms Ziemassvētkiem Larsa intīmpreču veikalā valda rosība, dāņi iepērk dāvanas, ko pasniegt otrai pusītei: falla imitatorus, skaistu apakšveļu, lateksa kostīmus, kaķsievietes ietērpus un daudz ko citu.

“Ir rotaļlietas, kuras viņi šeit nopērk, bet neliek zem Ziemassvētku eglītes. Paliek zem spilvena. Vēlāk gultā ir pārsteigums. To atver, abiem ir jauks, seksīgs un intīms vakars. Ziemassvētku laikā iepērkas daudz cilvēku. Vienu gadu bija rekords – 230 pircēju vienā dienā. Tas ir daudz!” par pirmssvētku trakumu intīmpreču veikalā stāsta Larss.

Larsa veikalā nopērkamas arī tematiskās preces. Piemēram, vairāki adventes kalendāri. Katrā decembra datumā atverama kastīte, kurā slēpjas kvalitatīva intīmlietiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm