“Jūtot, ka kāja pamst, noņēmu plēvi un secināju, ka tetovējums ir briesmīgs!” Jelgavā “saplūcas” kliente un meistare

2020. gada 30. janvārī 16:39

Plašu rezonansi sociālajos tīklos raisījis Lielbritānijā dzīvojošas latvietes Ingūnas ieraksts “Facebook vietnē. Ilgi kārotajam latviešu rakstu tetovējumam uz potītes radušās nepatīkamas komplikācijas.

Jau pēc salona apmeklējuma, tās pašas dienas vakarā, Ingūna konstatējusi, ka kāja piepamst, bet pats tetovējums izskatās nelāgi. Ņemot vērā, ka Ingūnai tā nebija pirmā pieredze pie tetovēšanas meistara, viņa pārliecināta, ka rezultātam vajadzēja būt pavisam citādākam. Par meitas veselību bija noraizējusies arī Ingūnas mamma, redzot, ka pamatīgi piepampusi kāja jau 15 cm virs tetovējuma vietas, kā arī pēda.

Ingūna mēģinājusi sazināties ar tetovēšanas meistari Sigitu Valteri, taču savstarpējā komunikācija neizvērtusies veiksmīga. Tieši otrādi – meistare bloķējusi visas abu saziņas iespējas sociālajos tīklos. “Bez Tabu” Jelgavā apmeklē Ingūnas pieminēto tetovēšanas studiju, taču telpas izrādās jau pamestas un tukšas. Sazinoties ar meistari Sigitu telefoniski, saruna izvēršas vairāk nekā lakoniska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sigita Valtere

Sigita Valtere
tetovēšanas meistare

Viņa vēlas būt slavena. Man nav vārdu, es laikam gribu ar viņu runāt vienīgi caur tiesu.

“Bez Tabu” pārliecinās, ka Sigitas Valteres vārds nav atrodams arī Veselības inspekcijas speciāli izveidotajā reģistrā. Bet pati meistare Veselības inspekcijai sniegusi paskaidrojumus, ka savu praksi pārtrauc līdz pat marta beigām. Pēc tam atgriezīšoties citās telpās un tad sazināšoties ar inspekciju. Tetovējuma fotoattēlus izpēta arī pieredzējis tetovēšanas meistars Rīgā.

Olafs Taube

Olafs Taube
tetovēšanas meistars

Tetovējumā izskatās, ka līnijas ir pārāk dziļi ietetovētas, tāpēc arī viņas ir uz āru. Un krāsojums iekšējais nav izpildīts pietiekami blīvi. Ir arī novērots, ka vairākiem cilvēkiem tieši pret sarkanajiem, dzeltenajiem, oranžajiem, spilgtajiem toņiem var rasties alerģiska reakcija.

Jau pēc “Bez Tabu” sižeta meistare atskaitījusi klientei arī samaksāto naudu par šo neveiksmīgo darbu, kas, par laimi, vēl esot labojams. Taču citiem tetovējumu cienītājiem speciālisti iesaka, pirmkārt, pārliecināties par tīrību meistara darba vietā. Otrkārt, vai visi instrumenti un krāsas ir marķēti un tiek lietoti atbilstoši instrukcijai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm