tv3.lv

Pēdējā iespēja! Piesakies “Pirmajam skūpstam” un satiec savu mīlestību

Bez Tabu jau trešo gadu organizē romantisku eksperimentu “Pirmais skūpsts”, kurā aicina pieteikties drosmīgas dāmas un kungus, lai veiktu, iespējams, vienu no lielākajiem piedzīvojumiem! Vai iespējams, ka pēc skūpsta ar svešinieku var dzimt mīlestība?

2017. gada 5. janvārī 20:48

Aizraujoša spēle un, kā liecina raidījuma pieredze, arī lieliska iespēja iepazīties un sastapt savu dzīves draugu!

Atgādinām noteikumus – satiekas divi svešinieki, ar aizsietām acīm ļaujas pirmajam skūpstam, kura laikā ir jāizlemj, vai šis cilvēks varētu būt tas, ar kuru būtu vērts satikties vēlreiz, doties uz randiņu un, kas zina, varbūt pat pie altāra!!!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labā ziņa, šis eksperiments der visiem, kam ir 18… uz otru galu ierobežojuma nav!

Foto – šova “Pirmais skūpsts” 1. sezona

Bet Bez Tabu nepieciešami dalībnieki – brīvprātīgie, kas būtu gatavi pārvarēt kautrību un ļauties tādai avantūrai kā skūpstam ar svešinieku. Ja esi gana drosmīga un neesi kautrīgs – piesakies! Eksperimentu vadīs Agnese Drunka un Egons Reiters, būs jautri, tas nu ir skaidrs!

Jautāsi – kas balvā?

Iespējams, viena no lielākajām balvām, ko dzīve tev var sniegt – tā ir mūža mīlestība, ko vari iegūt šajā eksperimentā. Tāpēc neminstinies un piesakies.

Pieteikšanās anketā ieraksti savu vārdu, uzvārdu, tāpat ieraksti kontaktinformāciju. Pievieno savu foto, kas parādīsies šajā pašā ziņā. Meties piedzīvojumā un piesakies! Iespējams, tieši tu būsi no tiek laimīgajiem, kuriem būs dota vienreizēja iespēja ļauties skūpstam ar svešinieku!

Piesakies

Ieskaties šova “Pirmais skūpsts” 2. sezonas aizkulisēs!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm