tv3.lv

Roku dzelži, spēļu kārtis vai medmāsiņas tērps? Pikanti ieteikumi Jāņu nakts aktivitātēm

Vainagu pīšana, siera ēšana un ugunskura iedegšana – tradicionālas Jāņu svinēšanas aktivitātes, kuras ļaudis piekopj gadiem ilgi. Tai pat laikā atrodas cilvēki, kuri ierasto vēlas mainīt un ļauties neierastām svētku svinēšanas aktivitātēm. Bez Tabu uzrunātie cilvēki, kuri gatavi dalīties ieteikumos uzreiz atklāj, ka noorganizēt svētkus radoši neesot sarežģīti.

2018. gada 21. jūnijā 8:50

Ikdienā Dace Miezīte organizē kāzas. Varētu šķist, ka Līgo un kāzas nevar likt vienos svara kausos tā nebūt neesot – aktivitātes varot pielīdzināt ikvienam pasākumam. Tomēr Dace uzskata, ka pirms ķerties klāt pasākuma plānošanai nepieciešams uzdot svarīgu jautājumu: “Cik cilvēki paši ir gatavi darīt, lai svētkus padarītu netradicionālus?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viena no aktivitātēm, kuru iesaka Dace ir ļoti mūsdienīga, jo tajā ir iesaistīti mobilie telefoni. Dace uzskata, ka šobrīd fotogrāfēšana un filmēšana ir modē, tāpēc piedāvātā aktivitāte īpaši varētu patikt jauniešiem.

Dace Miezīte
organizē kāzas

“Visi varētu vienoties, sadalīties komandās un filmēt konkrētu sižetu no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.Tikai viens āķītis, katrai komandai cits žanrs – kāds filmē komēdiju, kāds šausmeni, kāds vēsturisko filmu, kāds romantisko filmu.”

Savukārt, ja svinētāju lokā atrodas cilvēki, kuriem patīk pikantākas aktivitātes, veikala “Sexy style” pārstāve iesaka izmēģināt Latvijā ražotas, neķītrās spēles. Jāpiebilst, ka pārstāve Elīna Hasonova piebilst, ka spēle piemērota ne tikai svētkiem, bet ikdienai. Spēles princips balstīts uz kartiņām, kurās uzdoti dažādi uzdevumi, aktivitātes u.t.t. Tās ir jāizpilda – viena no tām, izdomāt vārdu, kurā vēlies saukt savu partneri un nākamās trīs dienas personai uz to jāatsaucās.

Elīna Hasanova
veikala “Sexy style” pārstāve

“Jāņu nakti interesantāku var padarīt ne tikai spēles, bet arī dažādi pikantāki atribūti, piemēram, roku dzelži, kas netikai palīdzēs padarīt Jāņu nakti neierasti erotisku, bet pie vajadzības glābs draugu no braukšanas dzērumā.”

Tāpat svētkos pavisam neierastus varot padarīt lomu spēles, kurās svinētājiem visa vakara garumā jāpārop, piemēram, par kādas profesijas pārstāvi. Protams, dekorācijas un izvēlētais svētku tērps vakaru tikai papildināšot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Meitene var saģērbties medmāsas tērpā, jo visi leks pāri ugunskuram un kādam noteikti vajadzēs palīdzību,” smaidot stāsta Elīna, piebilstot, ka ir daudz un dažādi kostīmi, kurus var piemeklēt un uzvilkt tieši Jāņu vakarā.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm