tv3.lv

Sieviete ir izmisumā. Kāds izmanto viņas datus un ievieto iepazīšanās sludinājumus

Sievieti dzen izmisumā ļaundaris, kurš regulāri ievieto sludinājumus iepazīšanās portālā, norādot viņas tālruņa numuru. Vīrieši zvanot vienā laidā, bet pašai dzīvesbiedrs mājās.

2020. gada 12. jūnijā 19:30

Nepazīstami vīrieši Martai zvana un piedāvā intīmpakalpojumus. Marta noskaidrojusi, ka kāds ievietojis viņas  tālruņa numuru portālā iepazīšanās sludinājumā, norādot, ka sieviete vēlas iepazīties ar kaislīgu vīrieti kopīgām izpriecām. Uz sludinājumu atsaucoties gan gados jauni, gan ne tik jauni. Turklāt šī neesot pirmā reize, ka kāds ievietojis sludinājumu, izmantojot sievietes datus un norādot viņas kontakttālruni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drossinternets.lv vadītāja Maija Katkovska skaidro, ka par sludinājuma saturu jāatbild pašam sludinājuma ievietotājam, bet portāla administrācijai jāreaģē, ja saņem ziņojumu par pārkāpumu, un pēc pieprasījuma sludinājums ir jādzēš.

Vienalga, vai tas ir maldinošs sludinājums, vai aizskaroši komentāri, aizskartā persona var lūgt policiju noskaidrot, kas ir tā persona, kas veikusi noziedzīgo nodarījumu, ceļot neslavu. Par privātuma un tiesību aizskārumu, kā arī  morālu kaitējumu cietusī persona var arī vērsties tiesā.

Sludinājumi publicēti viss. lv. Portāla pārstāvis Jānis Priednieks akcentē, viltus sludinājumi tiekot dzēsti pēc pirmā pieprasījuma. Pēc ziņotāja vēlmes, numurs varot tikt bloķēts jaunu sludinājumu ievietošanai. Ja viltus sludinājuma upuris vēršas policijā, tad policija portāla turētājam sūta pieprasījumus un portāls nodod visus datus policijai.

Valsts policija informē, ka par notikušo uzsākts kriminālprocess, ziņots arī Datu valsts inspekcijai. Pašlaik notiek apstākļu noskaidrošana. Ļaundarim jau esot uz pēdām.

Marta cer, ka netiks pieļauts, ka notikušais atkārtojas un jau nomainījusi tālruņa numuru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm