tv3.lv

“Tā jau kļūst par ķermeņa izrādīšanu!” Vecāķu pludmales apmeklētāji ziņo par nūdistiem publiskajā zonā

Vecāķu pludmales apmeklētāju nepatīkami pārsteidzis skats publiskajā pludmales zonā – starp “apģērbtajiem” atpūtniekiem arvien vairāk redzami arī nūdisti, kuri saules starus ķer kaili.

2019. gada 12. jūnijā 19:31

Situāciju novērojis Igors – pastaigājoties pa pludmali, novērojis kailsauļotājus, kuri atpūšas Vecāķu pludmalē. Viņš vēlas noskaidrot, vai nūdisti drīkst Vecāķu pludmalē atpūsties kaili, jo apkārtnē neesot nekādu norāžu, kas liecinātu, ka pludmale atvērta nūdistiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Igors
Vecāķu pludmales apmeklētājs

Vecāķu pludmale pamazām pārvēršas par galveno nūdistu mītnes vietu vasarā. Pie krasta lielā skaitā atrodas pavisam pliki cilvēki – atpūtnieki peldkostīmos ir mazākumā. Šobrīd tas izskatās pēc tīšās ķermeņa demonstrēšanas. Man šķiet, ka kārtībai tomēr jābūt un publiskajā pludmalē nūdistiem nebūtu jāatrodas!

Pašā rīta agrumā Vecāķu pludmalē ir daudz apmeklētāju. Tai skaitā nūdisti, kuri atpūšas vien dažu soļu attālumā no zonas, kurā cilvēki kailumu aizseguši ar peldkostīmiem. Satiktie nūdistu pludmales apmeklētāji stāsta, ka kailsauļotāju pludmale izveidojusies pati no sevis, tomēr nekādu oficiālu norāžu, ka vieta atvēlēta nūdistiem, nav.

Lai arī satiktajiem nūdistu pludmales apmeklētājiem ir sava versija par to, kur tad īsti sākas kailsauļotāju zona – Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis norāda, ka oficiālu nūdistu pludmaļu galvaspilsētas teritorijā nav.

Toms Sadovskis
Pašvaldības policijas pārstāvis

Rīgā nūdistu pludmaļu nav. Līdz ar to, ja Rīgas administratīvajā teritorijā tiek konstatēts, ka kāds ir atkailinājies, par to var sodīt ar naudas sodu.

Vecāķu pludmali apsaimnieko Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija. Pārstāvis Roberts Elksnis stāsta, ka vasaras sezonā teritoriju pastiprināti uzrauga likumsargi, kuri, ieraugot nūdistus, aicina tos apģērbties. Pagaidām izpilddirekcija neplāno ierīkot un labiekārtot nūdistu pludmali, taču apmeklētājus, kuri pamana nūdistus, aicina sazināties ar pašvaldības policiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm