"Uz tās ādas jaciņas izdarīju ne tikai TO, bet sanāca arī uzčurāt." Meitenes internetā terorizē izvirtulis no Ogres

Cilvēkiem pasaulē ir daudz un dažādi fetiša veidi. Lielākoties tas apkārtējiem netraucē, līdz brīdim, kamēr apsēstība netiek uzspiesta citiem cilvēkiem, kuriem tas neinteresē. Latvijā ir kāds puisis, kura iespējamās noslieces nokaitinājušas pamatīgu daudzumu meiteņu un vecāku.

2017. gada 19. oktobrī 20:11

“Labdien. Interneta sociālajos portālos aktīvi uzdarbojas kāds puisis Raitis Gobiņš. Viņš “pieseko” meitenēm, arī nepilngadīgajām, kuras fotogrāfijās redzamas ādas jakās un izsaka aizskarošas, divdomīgas replikas. Savā “Instagram” profilā viņš ir ielicis fotogrāfijas, kurās redzama ādas jaka, uz kuras, iespējams, ir sperma. Kas sekos tālāk?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nejauši tika uziets “Instagram” profils. Tajā čalis krāj foto ar meiteņu ādas jakām un taisa foto pēc tam, kad “sakončījis” uz jakas… ”

Ieraksts virtuālajā vidē atrodamajā rakstā, kurā meitenes tiek aicinātas uzmanīties no kāda puiša vārdā Raitis. Viņš savā profilā visu apskatei izlicis attēlus, kuros redzama ādas jaka, uz kuras ir nenoteiktas izcelsmes šķidrums uz tās ar pārprotamiem komentāriem.

Profils ir pilns ar attēliem, kuros redzamas meitenes ādas jakās. Vīrietis savos ierakstos atklāti jūsmo par šāda veida sieviešu apģērba izstrādājumiem. Viss norāda uz to, ka vīrietis ir no Ogres.

Lai cik dīvaini neliktos, ar viņa ierakstu sociālajā portālā dalījies profils, kura nosaukums ir Ogres pilsēta. Vai pašvaldībā viņu zina? Domes pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs skaidro, ka pagastam ar šo “Facebook” profilu nav nekāda sakara. Tās kūrētājs, visticamāk, ir kāda privātpersona. Kura? Tas nav zināms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas jau ir cilvēku dabā, pusslepeni, ēnas aizsegā darboties, lai kāda mēslu pika trāpītu vai nu pašvaldībai, vai kādai personai. Katrā ziņā šāda rīcība ir pretīga, nelietīga, riebīga.”

Puiša profilā redzami vairāki attēli ar telpu, kurā viņš atrodas. Bez Tabu skatītāji norāda, ka Raitis iespējams mācās Ogres tehnikumā. Dodamies šo informāciju pārbaudīt. Tehnikumā sastopam direktori, kuras klātbūtnē tiek pārbaudīti skolēnu saraksti. Audzēkni ar šādu vārdu, uzvārdu neatrod.

Papildus tiek pieaicināta tehnikuma dienesta viesnīcas pārzine, kurai atrādām foto. Viņa apgalvo, ka attēli nav tapuši viesnīcas istabiņās. Bez Tabu dodas Ogres pilsētas ielās, uzrunājot garām ejošās meitenes.

“Jāāāāāāāā, tas ir tas čalis, kurš internetā kolekcionē meiteņu ādas jakas un prasa meitenēm, lai viņas viņam tās sūta,” stāsta Anete!

“Arī man viņš profilā kaut ko komentēja. Ko īsti, neatceros, bet viņam ir kaut kāda apsēstība ar meiteņu ādas jakām,” stāsta Šarlote!

Sarunās ar Ogres iedzīvotājiem atklājas, ka dažam labam vecākam ir bijušas diskusijas ar savu nepilngadīgo atvasi par vīrieša esamību bērna draugu lokā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nav pieņemama šāda izpausme. Tāpēc mums ar meitu izvērtās diskusija par to, kas ir viņas draugos. Viņš arī bija. Kur ir garantija, ka viņš nesāks realitātē meklēt konkrēto meiteni?”

Seksologs Artūrs Šulcs skaidro, ka šādi cilvēki, visticamāk, arī dzīvē komunicē ar viņa intereses objektiem vai cilvēkiem, kuriem ir kaut kas, kas viņu piesaista. Ja tas ir pieklājības normu robežās un abpusēji patīkami, nekādu problēmu nav.

Artūrs Šulcs

Artūrs Šulcs
seksologs

“Fetišs kļūst bīstams tad, kad tas kļūst agresīvs, krimināli sodāms. Fetišs var būt arī vecums. Ja vecums ir virs sešpadsmit gadiem, tad viss ir kārtībā, likums ir ievērots. Ja cilvēkam patīk cilvēki zem 16 gadiem, tad tas jau kļūst krimināli sodāms.”

Bez Tabu sazinās ar Valsts policiju un noskaidro, ka par šādu personu vai attiecīgajiem piedāvājumiem Ogres iecirknī signāli nav saņemti. Dīvaini, Ogrē par puisi zina daudzi, bet, kur viņu meklēt, ne. Raidījums ar personu sazinās sociālajā portālā. Viņš uz e-pasta vēstuli atbild, bet padzirdējis, kāds ir iemesls, kamdēļ Bez Tabu par viņu interesējas apklust un vairs neatbild.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm