tv3.lv

“BezTabu” skaidro: līdz cikiem darboties drīkst āra terases un kāds sods paredzēts par likuma neievērošanu

Kāda raidījuma skatītāja raidījumam “BezTabu” nosūtījusi ziņu neizpratnē par to, līdz cikiem drīkst darboties kafejnīcu terases Rīgas centrā.

Renāte
Raidījuma skatītāja

“Rīgas pašvaldības teritorijā ir noteikumi, kas paredz, ka ārā terasēm ir jāslēdzas plkst. 22:00. Izņemot Vecrīgu un Andrejsalu. Kāpēc tas tā nestrādā? Ja iziet labā laikā un īpaši brīvdienās, piemēram, caur Elizabetes un Antonijas ielām visas āra terases darbojas pēc 22:00. 23:00 tās sākt vākt prom, bet ir tādas, kas strādā, kamēr ir apmeklētāji. Piemēram, Vīna studija Elizabetes un Antonijas stūrī. Tur durvis vaļā un cilvēki sēž (stāv) ārā arī pēc 23:00 vakarā. Līdzīgi ir, piemēram, “Tal Rezidence”. Āra terase vaļā arī pēc 23. Interesē, kāpēc nestrādā noteikumi? Vai sodi nav paredzēti nekādi?”

Lai to noskaidrotu, “BezTabu” pēc komentāra vēršas pie Rīgas Pašvaldības policijas, kuras pārstāvis atklāj – līdz cikiem terases drīkst darboties un kāds sods paredzēts par likuma neievērošanu.

Vairāk skatieties sižetā.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm