Bez Tabu izmēģina internetā atrodamos padomus cīņā ar burciņu etiķetēm

2020. gada 21. augustā 19:31

Saimnieču lielākas bieds konservēšanas laikā – burciņu etiķetes! Ja paveicas, apruņojoties ar pacietību un pirkstu veiklību – var cerēt, ka uzlīmi izdosies noknibināt, taču ko darīt ar līmes pēdām? Bez Tabu pārbauda interneta dzīlēs atrodamos padomus.

Viens no variantiem, kuru piedāvā internets cīņā ar burciņu etiķetēm ir zemesriekstu sviests. Shēma vienkārša – burciņu ieliek karstā ūdenī, sagaidot pašas etiķetes nonākšanu, pēc tam uz sausas burciņas uzsmērē zemesriekstu sviestu, ļaujot tam ievilkties piecas minūtes. Pēc tam masu nomazgā nost. Izmēģinot šo metodi, Bez Tabu piedzīvo vilšanos – līme no burciņas nav pazudusi.

Daudz labāk veicas izmēģinot citu paņēmienu – sodu un eļļu. Sajaucot šīs sastāvdaļas izveidojas līmei līdzīga masa, kuru jāsmērē uz burciņas. Izmēģinot šo variantu, pārliecināmies, ka tas patiesi strādā. Burciņa ir tīra ne tikai no etiķetes, bet arī līmes!

Beziepakojuma veikala “Burka” saimniece Marija Sološenko laipni aicina liekās burciņas nest uz veikalu. Viņiem ierīkots īpašs punkts, kur var nodot liekās burciņas un paņemt tās, ja nepieciešams. Ja ir brīvs mirklis arī veikala meitenes cenšas atbrīvoties no etiķetēm – viņu iecienītākais paņēmiens ir tās notīrīt ar olīveļļu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm