tv3.lv

Iespējams, skaistākais un veselīgākais saldējums pasaulē!

Rullīšos satīts saldējums ir no Taizemes pārņemta saldētā deserta pagatavošanas tradīcija, kas nu lielu popularitāti ieguvusi Losandželosā un, starp citu, ir parādījusies arī Latvijā.

2019. gada 23. maijā 14:32

Šādas saldējuma pagatavošanas metodes galvenais pamatprincips – ļaut kārumniekam pašam izvēlēties pilnīgi visas saldējuma sastāvdaļas un pagatavot auksto našķi viņa klātbūtnē. Saldējuma aukstumpannas virsmas temperatūra ir mīnus 16 grādu pēc Celsija. Tā ir pietiekami auksta, lai visi tur uzlietie šķidrumi un sastāvdaļas sasaltu momentāni! Sasalušo masu ar lāpstiņu nokasa nost, satin rullīšos un pasniedz trauciņos, pa virsu parasti uzliekot arī kādu skaistu dekoru!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saldējuma pagatavošana īsi pirms patērēšanas ir vērtīga arī ar to, ka auksto našķi var pagatavot no produktiem, kas nesatur glutēnu vai pienu. Deserta pagatavošanā var izmantot kokosriekstu pienu, piemēram, pievienot veselus augļus un pat tādas netradicionālas sastāvdaļas kā pūdētais siers!

Tagad daudzi klienti vēlas kaut ko dabīgu, veselīgu, kur nav daudz kaloriju. Daži izvēlas saldējumus bez cukura, citi ir vegāni, tāpēc šī metode palīdz izdabāt visām gaumēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm