tv3.lv

"Ja bērnam gribas paēst kārtīgāk, tad cenas "kož" maciņā!" Vecāki gānās par VEF kultūras pils kafejnīcas cenām

Necik daudz laika nav pagājis, kopš savas duravas interesentiem atkal ir vērusi atjaunotā VEF kultūras pils. Skaisti izremontēta un cēla celtne. Bet ko tas dod, ka no ārpuses viss izskatās skaisti?

2017. gada 7. decembrī 7:29

“Labdien. Sveiki, saistībā ar jauno horeogrāfu konkursu nācās pavadīt svētdienu VEF Kultūras pilī. Piedalījās ļoti daudz bērnu un gandrīz visu dienu. Liels bija mans pārsteigums, kad bērns sagribēja pusdienot. Bijušās kafejnīcas vietā tagad ir cits pārstāvis, kur par katru bulciņu jāatstāj ap 2-2,50 eiro. Nerunājot par siltām pusdienām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Salāti par diviem eiro, smalkmaizītes par 0,50 eiro, bulciņas, kūciņas, kuru cena ir no viena eiro līdz pat 2,50 eiro. Cenas par našķiem, kuri pieejami VEF kultūras pils kafejnīcā. Ja kāds vēlas nopirkt mazo ūdens pudelīti, 0,25 litri, nāksies šķirties no 0,80 eiro.

Šīs ir cenas, par kurām rakstveidā neapmierinātību raidījumam pauž vecāki, kuru atvases te apmeklē dažādas nodarbības. Ja palūko kultūras iestādes mājaslapā, pilī darbojas daudz kolektīvu. Gan bērnu, gan pieaugušo. Pils vadītāja Liene Kubiļus skaidro, ka šobrīd iestāde vairāk orientējas uz publiskajiem pasākumiem. Pirms tam lielākā apmeklētāju sadaļa bijusi tieši amatierteātru un dažādu nodarbību apmeklētāji.

“Situācija nav vērtējama viennozīmīgi. Pirms rekonstrukcijas bija pavisam citas telpu īres cenas, jo ēka bija briesmīgā stāvoklī un bija cits ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs.”

Esot uz vietas, vēlamies aprunāties ar cilvēkiem, uzklausīt viņu domas. Daudzi, ieraugot kameras, ātri sprūk iekšā ēkā, bet citiem ir ko teikt.

“Bērnam tas ir dārgi. Protams. Ja bulciņa maksā 0,40–0,45 eiro plus sula, tas sanāk beigās kopā sanāk ap 2 eiro. Ja bērnam gribas paēst kārtīgāk, tad tās cenas tur jau “kož” maciņā.”

Dažs labs Bez Tabu uzrunātais pilsonis saka, ka kultūras iestādei vajadzētu ieviest sistēmu, ka pilī esošās nodarbības apmeklējošajiem bērniem piemēro atlaides. Esi pulciņa dalībnieks? Pienākas talons, kuru, uzrādot ēdinātājiem, kārotā ēdmaņa ir lētāka.

“Mēs šobrīd meklējam risinājumu. Mēs uzklausīsim un apkoposim visus priekšlikumus un runāsim ar kafejnīcas īpašniekiem. Pašreiz viss paliks, kā ir.”

Direktore min, ka vismaz mēnesi tiks meklēts risinājums. Viņa aicina visus, kuriem ir kādi priekšlikumi, vērsties ar tiem pie viņas, jo līdz šim par šo problēmu ar vadītāju neviens nav runājis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm