tv3.lv

Pircēja samulsusi: veikalā iegādātai vistai zem ādas novēro neparastas gļotas

Rīdzinieci Leldi pārsteidza veikalā iegādātās vistas gaļas neierastais izskats. Sieviete novēroja, ka zem ādas vistai ir gļotas, kā parasti nemēdz būt. Pircēja vēlas noskaidrot, vai šāda situācija ir normāla?

Lelde ir pārliecināta, ka vistai šādi nevajadzētu izskatīties. Viņu māc aizdomas, ka veikalos māna pircējus un vistā iešpricē ūdeni, lai gaļa būtu smagāka.

Par sievietes bažām informējam Pārtikas un veterināro dienestu (PVD). Pārstāve Evita Leitāne atzīst, ka gaļu mēdz špricēt, taču tad uz iepakojuma tas ir norādīts.

Atrādām Leldes video arī pavāram Normundam Baranovskim, kurš paskaidro, ka gaļu vislabāk var pārbaudīt pasmaržojot. Ja nelabi ož, skaidrs, ka nevajadzētu to ēst.

PVD norāda, ka gaļu ēst var, bet piesardzības dēļ Leldei vajadzētu ar iegādāto vistu doties atpakaļ uz veikalu. Viņa uzskata, ka šāda situācija ir izveidojusies, jo putna sirds un aknas nav pareizi attīstījušās.

Konkrētā vista ir atceļojusi no Polijas, PVD apliecina, ka darbinieki uzraugot, lai šāda gaļa nenokļūtu pie pircēja, taču šoreiz tā ir paslīdējusi garām.

Lelde vistu iegādājās “Lidl” veikalā, tā pārstāve Zane Neļķe norāda, ka iepriekš nav saņemtas sūdzības par sliktu gaļu, taču aicina pircējus ar aizdomām vērsties klientu apkalpošanas centrā.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm