tv3.lv

Saldējumam pa pēdām mūziķis Miķelis Putniņš pārbauda “Druvas” cigoriņu saldējumu

“Bez Tabu” stāstu sērijā #saldējumampapēdām šoreiz pētām Druvas cigoriņu saldējumu. Kritēriji vērtējumam ir garša, cena, sastāvs, iepakojums un tas, cik tas ir figūrai draudzīgs. Eksperta lomā iejutīsies mūziķis Miķelis Putniņš, kurš savu dzīvi bez saldējuma nevar iedomāties. Viņam garšo jebkāds saldējums, to var ēst jebkad un jebkuros laikapstākļos.

Miķelis Putniņš šoreiz testēs divus “Druvā” ražotus saldējumus, tiesa, viņš nezina, kas ir ražotājs. Viens ir “Druvas” plombīrs, otrs ir šī paša ražotāja, šķiet, firmas zīme – cigoriņu saldējums. Testēšanu mūziķis sāk ar ar klasisko plombīru. Bet ir viens bet, lai precīzi to sagaršotu.

Miķelis Putniņš
mūziķis, iejūtas saldējuma eksperta lomā

Man jāatzīstas, ka pirms filmēšanas es iztīrīju zobus. Man saldējums garšo pēc zobu pastas. Tā ir kļūda, nevar ēst saldējumu, ja tikko iztīrīti zobi. Vispirms saldējums un tad zobu tīrīšana.

Miķelis Putniņš tomēr beigās sagaršo plombīru un ķeras klāt cigoriņu saldējumam, kurā sagaršo gan desertu creme brulee, gan karameli, tad garšā iezogas dedzināts cukurs un piededzis piens. Līdz sagaršo cigoriņus. Ražotāju gan Miķelis nespēj atminēt. Kad pasaka priekšā, ka tā ir “Druva”, viss kļūst skaidrs.

Vērtējot garšu, cenu, sastāvu, iepakojumu un figūrai draudzīgs, lielāko kritiku saņem tieši iepakojums. Tas mūziķim šķiet vecmodīgs un prasās pēc pārmaiņām. Starp citu, zemākais vērtējums ir tieši iepakojumam. Pārējie saņem cienīgus punktus.

– Garša 4

– Cena 5

– Sastāvs 4

– Iepakojums 3

– Figūrai draudzīgs 5

Kopā 21

Kad nonākam ražotnē, uzzinām, ka tikko “Druvas” saldējuma iepakojums ir piedzīvojis vizuālas pārmaiņas. Tagad ne tikai cigoriņu, bet arī citi saldējumi izskatās pavisam citādi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā norāda Pārtikas un veterinārajā dienestā, tad šim ražotājam, kuru viņi pārbauda trīs reizes gadā, būtiski pārkāpumi nav konstatēti. Tas ir ražotājs, kurš ir ar vēsturi, sava saldējuma ražošanai izmanto svaigpienu un labi izpilda visas likumdošanas prasības. Arī marķējumā pārkāpumu vai neatbilstību nav manīts.

Raidījuma vadītāja
Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm