Ģimene vairāk nekā mēnesi gaida trauku mazgājamās mašīnas remontu; meistars uz norunāto vizīti neierodas

2022. gada 5. decembrī 22:08

Netīras krūzes, ēdiena pārpalikumi uz traukiem un pati trauku mazgājamā mašīna prasās pēc ģenerāltīrīšanas pēc katras lietošanas reizes. Tā ir Ķekšu ģimenes ikdiena jau pusotru mēnesi, tāpēc viņi vērsušies “Schadler” sadzīves tehnikas veikalā Rīgā, kur ierīce pirms gandrīz diviem gadiem iegādāta. Klienti lūguši problēmu novērst garantijas ietvaros, taču sācies īsts riņķa dancis.

Katlakalna iedzīvotāja Lāsma, atverot trauku mazgājamo mašīnu, demonstrē netīrus traukus – krūzes ar kafijas nosēdumiem un koka karoti ar putras atliekām. Ierīce ieslēdzoties kā pienākas, taču ar katru reizi mazgājot arvien sliktāk, secina sieviete. Problēmas sākušās jau vasarā, taču jau drīz traukus nācies pārmazgāt ar rokām. Sieviete sazinājusies ar veikalu “Schadler”, kur trauku mašīna iegādāta, un aicināta nogaidīt līdz saņems ziņu no meistara.

Lāsma
vēlas atgūt virtuves palīgu

Viņš saka: “Viss kārtībā, meistaram nodošu jūsu telefona numuru, viņš ar jums sazināsies.” Paiet nedēļa, es cītīgi gaidu, paiet divas nedēļas, nekas nenotiek. Zvanu atkal izmisumā uz meistaru servisu. Vairāk neceļ manu telefonu augšā. Tur visu laiku man saka: “Operatori visi ir aizņemti, lūdzu, atzvaniet.”

Pēc ilgiem pūliņiem beidzot izdevies sazināties ar servisu un vienoties par dienu, kad meistars ieradīsies trauku mašīnu salabot, taču nācies pamatīgi vilties. Lai gan meistars solījis ierasties pirmdien pulksten 11.00 Lāsma tā arī viņa ierašanos nav sagaidījusi. Centusies sazināties vairāk nekā 15 reizes, taču tas izdevies tikai pēc ilgiem pūliņiem. Uz jautājumu, kādēļ meistars nav ieradies, saņēmusi atbildi, ka viņš gaidījis detaļu kravu. Lāsma nav metusi plinti krūmos un sarunājusi ar meistaru, ka dosies pie viņa uz servisu Teikā, taču, tur ierodoties, attapusies pie aizslēgtām durvīm. Arī dienā, kad Burtnieku ielā viesojas “Bez Tabu”, sētas vārtiņi ir slēgti un nekas neliecina, ka teritorijā sastopams kāds “Schadler” servisa pārstāvis. Lāsma ir neizpratnē, kādēļ joprojām neviens nav ieradies trauku mašīnu salabot vai vismaz pārliecinājies, ka to garantijas ietvaros saremontēt nav iespējams.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) šā gada laikā saņemtas 3 rakstveida sūdzības par “Schadler” preču un remonta servisa kvalitāti. Patērētāju sargi aicina Lāsmu nekavējoties vērsties pie uzņēmuma ar iesniegumu rakstveidā, lai būtu pierādījumi tam, ka ierīce no ierindas izgājusi vēl pirms garantijas termiņa beigām. PTAC pārstāve Sanita Gertmane piekodina: vērts vērsties pie uzņēmuma jau pēc pirmajiem neveiksmīgajiem mēģinājumiem sazināties vai problēmu risināt.

Ar veikala “Shadler” pārstāvjiem raidījums “Bez Tabu” sazinājās vairākkārt, aicinot situāciju skaidrot intervijā. Zvanu nesagaidījuši, dodamies uz veikalu paši. Mūs sagaida veikala darbinieks, kurš, mūs ieraugot, nojauš, ka esam ieradušies jautāt par trauku mazgājamo mašīnu, taču veikala pārstāvja, kurš ar mums pa telefonu sazinājies iepriekš, uz vietas neesot. Pārējie uzņēmuma darbinieki komentēt situāciju nevarot, tāpēc tiekam aicināti gaidīt ziņu tuvākajā laikā. Pēc pāris stundām e-pastā saņemam uzņēmuma rakstveida komentāru.

“Schadler” veikals

“No savas puses gribam informēt, ka servisa centra darbinieki novembrī saslima ar kovidu smagā formā. Ņemot vērā, ka servisa darbinieki brauc uz izsaukumiem un vienā dienā ir no 6 līdz 8 izsaukumiem, “Schadler” veikali drošības pēc pieņēma lēmumu uz neilgu laiku pārtraukt izbraukumus pie klientiem. Šobrīd situācija ir atrisināta, meistars šodien sazinājās ar klientu un piektdien trauku mazgājamā mašīna tiks salabota.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lāsma apstiprina, ka pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās meistars uz karstām pēdām ieradies un trauku mazgājamo mašīnu beidzot salabojis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm