“Ar jaunajiem māksliniekiem ir sarežģītāk.” Raimonds Vējonis un citi mūzikas entuziasti pulcējas Dzintaru koncertzālē

Linda Pūle

Autors: Linda Pūle

0 Komentāru
“Ar jaunajiem māksliniekiem ir sarežģītāk.” Raimonds Vējonis un citi mūzikas entuziasti pulcējas Dzintaru koncertzālē
EKRĀNUZŅĒMUMS, BEZ TABU

Šogad augstākais apbalvojums Latvijas populārajā mūzikā jeb “Zelta Mikrofons” tiks piešķirts jau 26. reizi. Un tieši šī balva un atmiņas par to ieguvējiem Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē pulcēja kopā krietnu bariņu mūzikas mīļotājus “Zelta Mikrofona laureātu koncertā”.

“Bez Tabu” komandas satiktās mūzikas mīļotājas Anna un Māra atzīst – cita līdzīga koncerta, kurš uz skatuves pulcētu tik daudzus labus mūziķus, neesot bijis. TV personība Renārs Zeltiņš, kurš uz pasākumu ieradies kopā ar sievu Ievu, atzīst – “Zelta Mikrofons” asociējas ar prieku, humoru un pasākuma vadītājiem – agrāk ar Fredi, tagad ar Breidaku un Dauguli.

Bijušajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un sievai Ivetai ar mūziku esot labas attiecības, tomēr ne viss iet pie sirds.

Raimonds Vējonis
bijušais Valsts prezidents, pasākuma apmeklētājs

“Ar jaunajiem māksliniekiem varbūt ir nedaudz sarežģītāk. Ne visus zinām, ne visi varbūt tik ļoti arī pie sirds iet. Ir tā, kā ir. Mēs tomēr esam nedaudz cita paaudze.”

Smaids no “Zelta mikrofona” ilggadējās producentes Elitas Mīlgrāves sejas vakara gaitā neizzūd – viņa priecājas, ka pasākumu ir iespējams noorganizēt tieši tagad. Viņa atklāj, ka kovida ierobežojumu dēļ pasākums nav ticis rīkots pagājušajā gadā, kā arī šis ir pirmais gads, kad koncerts notiek tieši vasarā. Un to, ka pasākums noris tieši vasarā, šķiet, novērtē visi tā apmeklētāji, atzīstot – beidzot ir iespēja saposties un uzvilkt jaunos tērpus!

Ieva Koha-Zeltiņa
pasākuma apmeklētāja

“Es novērtēju katru pasākumu, kurā ir iespēja sapucēties un atnākt tā cieņpilni, izrādīt mīlestību māksliniekiem, mīlestību pasākumam. Un ne tikai vasarā, bet uz “Zelta Mikrofonu” vienmēr ir bijusi sajūta, ka jāsapucējas.”

Paši mūziķi atzīst, – “Zelta Mikrofonu” saņemt ir gods, un gandrīz visi mūsu satiktie var nosaukt visas dziesmas vai albumus, par kuriem balva jelkad saņemta. Reperis Ansis uzsver, cik svarīgs ir brīdis pirms balvas paziņošanas – brīdī pirms vienmēr šķiet, ka tieši tu esi tas, kurš balvu saņems. Viņš atzīst – vilšanās par balvas neiegūšanu ir lielāka, nekā izskatās no malas.

Reperis Ozols un dziedātājs Lauris Reiniks atklāj, ka pielāgojas mūsdienu tendencēm mūzikā, viņi arī priecājas par jaunajiem māksliniekiem.

0 Komentāru