tv3.lv

Dziedātāja Elīna Gluzunova tikusi pie sava pērļu kroņa

Kādā neparastā siltumnīcā Kocēnos ikdienā ne tikai tiek svinēti svētki, bet arī top vienas no populārākajām galvas rotām Latvijā – pērļu kroņi.

Kroņu meistare Judīte kroņus rada personalizētus – tie radīti, domājot par konkrētu cilvēku vai notikumus. Un tiem tiek doti arī vārdi. Viņa atklāj, ka mīļākais kronis esot tas, kurš tapis Judītes pirmdzimtajam par godu. Tomēr kroņi top ne tikai radiem un draugiem – tie tiek darināti arī meistarklasēs, kur tos veido, starp citu, ne tikai sievietes. Judītes kolekcijā atrodas kronis, ko radījušas ap 80 sieviešu un vīriešu kārtas pārstāvji, un arī bērni.

Pie sava kroņa pirms diviem gadiem tikusi arī “Xfaktora” uzvarētāja, dziedātāja Elīna Gluzunova. Viņa uzskata, ka katrai sievietei ir nepieciešams savs kronis.

Elīna Gluzunova
“Xfaktors” uzvarētāja, dziedātāja

“Tajā brīdī, kad tu skaties spogulī un esi uzlikusi galvā kaut ko, ko saukt par savu, tā ir tāda neaprakstāma sajūta. Sieviete momentā izstaro sievišķību, viņas stāja burtiski izslejas un viņai acis sāk mirdzēt.”

Un, redzot mammas galvas rotu, kroni vēlējusies un pie tā tikusi ir arī Elīnas vecākā atvase – meita Anabella. Elīna atklāj, ka meita kroni saņēma dzimšanas dienā, jo vēlējās būt princese. Meita vēl gan īsti nesaprotot kroņa būtību, bet Elīna uzskata, ka tas nav svarīgi, ja kronis liek meitai justies labi.

Līgo svētki ir vieni no Judītes mīļākajiem svētkiem. Gan pašos svētkos, gan laikā pirms un pēc tiem Judīte iecienījusi iet vannā brīvā dabā. Tāpēc to izmēģina arī “BezTabu” komanda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm