tv3.lv

“Es negribēju iet pie altāra ratiņos, tāpēc mani ienesa uz rokām.” Annija Krūmiņa atklāj savu kāzu stāstu

Kādreizējās parabobslejistes Annijas un nu jau vīra Alekša attiecības bijušas straujas – pāris pēc nedēļas kopā būšanas jau uzsācis kopdzīvi, pēc mēneša puisis izteicis vēlmi tuvākajā nākotnē apprecēties, bet pēc 5 mēnešiem Aleksis Anniju jau bildinājis. Un arī fakts, ka Annija pārvietojas ratiņkrēslā, pāri no skaistām kāzām nav apturējis.

Aleksis sākotnēji atļauju precēt Anniju lūdzis Annijas vecākiem, kuri par plānu bijuši sajūsmā. Tik un tā – bildinot Anniju, Aleksis bijis ļoti satraucies, par ko pārsteigta ir Annija, jo Annija nav šaubījusies – atbilde bija viennozīmīgs JĀ.

Uzreiz pēc bildinājuma pār pāra pleciem nācis kāds attiecību pārbaudījums – tā kā Annija vairākus gadus nodarbojās ar bobsleju, viņa devās uz savām pēdējām sacensībām Amerikā, kas viņu no Alekša šķīra 17 dienas. Šīs dienas Annija sauc par grūtāko pāra attiecību posmu.

Annija atklāj, ka dažubrīd, iespējams, ir nedaudz cimperlīga un vēlējusies, lai kāzas ir izplānotas līdz pēdējai niansei. Alekša nostāja kāzu jautājumā bijusi diezgan skaidra.

Aleksis
Precējies jau gandrīz trīs gadus

“Es vienkārši pateicu – lai izdomā visu, kā vēlas un es samaksāšu. Es tajā neiesaistījos. ”

Kāzu diena aizvadīta Talsu novadā – Aleksis līgavu pie altāra sagaidījis kādā luterāņu baznīciņā Talsu centrā. Annijai ļoti svarīga bijusi sava kāzu kleita.

Annija
Precējusies jau gandrīz trīs gadus

“Es domāju – ja es varētu staigāt, tad man būtu milzīga kleita. Tad man nācās arī pielāgot kleitu. Man bija tāda kleitiņa un svārki. Es biju tā izdomājusi, lai ir arī tas lielais.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksis savas kāzas sauc par perfektām un tajās neko nemainītu, tikmēr Annijai ir kāds praktisks ieteikums tiem, kam kāzas vēl priekšā – noslēgt līgumus ar visiem kāzās iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem. Un, protams, pāris iesaka kāzu dienu izbaudīt un tajā darīt tikai to, ko pašiem gribas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm