tv3.lv

Evelīna Krama – meitene, kura skatuves vietā izvēlas ielu

10. maijā 20:05

Evelīna Krama ir mūziķe, kuru pārsvarā var satikt ar ģitāru, dziedot tieši kādā no Latvijas pilsētas ielām. Evelīnai lietotnē Facebook.com ir jau 20 tūkstoši sekotāju.

Ar ielu mūziku Evelīna sāka nodarboties pirms 5 gadiem. Tad, kad meitene sāka uzstāties, viņa dziedājusi tikai angļu valodā, bet, laikam ejot, apzinājusies savu patriotismu un piederību dzimtenei un sākusi dziedāt latviešu dziesmas. Evelīnas mīļākās dziesmas, kā jau daudziem dziedātājiem, ir tieši komponista Raimonda Paula dziesmas.

Evelīna dzimusi Madonā, bet pēdējos gadus sauc sevi par rīdzinieci. Brīvajā laikā jauniete īstenojusi vienu no saviem sapņiem – namiņu uz riteņiem – treileri, kuru arī iekārtojusi pati.

Evelīna Krama
Dziedātāja

“Tas bija mans bērnības sapnis. Vienmēr gribējās iekāpt treilerī un kaut kur aizbraukt prom. Tas pats sākums bija tāds, ka es gribēju dziedāt, braukt pa pasauli un dziedāt, bet realitāte pierāda, ka tas tomēr nav tik viegli īstenojams.”

Kad Evelīnai vaicā, kas ir viņas sapņu vieta, kur dzīvot, viņa neatbild – Kanāriju salas vai Bali, bet gan – Ogre. Tas tāpēc, ka meitene kādu laiku dzīvojusi Ogrē un paspējusi to iemīļot.

Evelīna sola, ka turpmāk gandrīz katru nedēļu viņu būs iespējams satikt kādas pilsētas ielā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm