tv3.lv

“Kas gan būtu īstas kāzas bez policijas?” Dziedātāja Jenny May ar vīru atminas pirms 12 gadiem piedzīvoto kāzu dienu

Dziedātāja Jenny May ar vīru kopā bija četrus gadus, līdz brīdim, kad nolēma – pienācis brīdis spert soli tālāk. Viņi gatavi arī publiski padalīties ar savu lielo notikumu.

Par to, kā līdz kāzām nonākuši, abiem mīlniekiem domas atšķiras. Jenny May (īstajā vārdā – Maija) atceras, ka tad, kad topošo vīru Gati satikusi, uzreiz zinājusi – tieši šo cilvēku viņa grib precēt un ir gatava arī bērniem. Kad pieteikusies meitiņa Sāra, Jenny May vīram paziņojusi, ka šobrīd neprecēsies, jo tad visi domās, ka pāris dara to tikai bērna dēļ. Viņa arī atklāj, ka bijusi tā, kas Gati nostādījusi fakta priekšā – ja Gatis ar meiteni grib būt kopā, būs vien jāprecas!

Gatis gan sievai nepiekrīt, sakot, ka viss bijis daudz vienkāršāk – viņš bijis tas, kurš sapratis un sajutis – vajag bildināt un dzīvot laulībā.

Romantiskais bildinājums noticis Venēcijā un rezultējies ar kāzām pēc gada. Lielā notikuma plānošana bija Maijas rokās. Viņa atklāj, ka plānošanā bijusi pedantiska – izplānojusi visu līdz pēdējam sīkumam un Gatis visam piekritis. Toties Gatis jaunās sievas uztraukumu un pedantiskumu nemaz nav pamanījis. Gatim bijusi tikai viena vēlme, kas tikusi izpildīta – kāzās jābūt visiem draugiem. Un tieši tāpēc pāra kāzās bijuši 140 viesu.

Ar kāzu tērpiem pārim nav gājis tik gludi – Maija Latvijā sapņu kleitu nav atradusi, tāpēc kopā ar draudzeni Ladybird to atradusi Anglijā. Tā bijusi jāiešuj un tad jāsūta uz Latviju. Bet Gata augums liedz uzvalku atrast jebkurā katrā veikalā.

Jenny May
Precēta jau 12 gadus

“Nācās šūt. Uzšuvām, viss skaisti, bet Gatis kaut kā kāzās pieliecās savdabīgi un tad viņam uz dibena pārplīsa bikses.”

Tradīcijas kāzās neesot bijušas, taču kāds starpgadījums – gan.

Jenny May un vīrs Gatis
Precēti jau 12 gadus

“Kas gan būtu īstas kāzas bez policijas? Un mūsu kāzās arī beigās bija policija, nākamajā rītā. Tas bija īstenībā forši, jo tur kāds bija sarīvējies rīta pusē, kad mēs jau gulējām ap pieciem vai četriem, es nezinu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savas kāzas pāris sauc par vienu no skaistākajiem dzīves notikumiem, un, ja būtu jāprecas vēlreiz, Maija rīkotu mazākas kāzas, taču Gatis – nemainītu neko, jo viss esot bijis perfekti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm