tv3.lv

Kāzu dienā uztaisīja vienādus tetovējumus: ekstravagantās influenceres kāzu stāsts

Barbara ir influencere, kurai instagramā ir nu jau vairāk kā 38 tūkstoši sekotāju. Viņa ar savu mīļoto apprecējās šī gada pavasara nogalē – maijā.

Ekstravagantā pāra kāzas bijušas vienkāršas, mazas un bez lieka uztraukuma. Tomēr par emocijām kāzu dienā sūdzēties nevarētu, jo prieka asaras lējuši abi.

Barbara
Apprecējusies maijā

“Vīrs gaidīja mani mazā kalniņā, es pienācu un pa gabalu viņu pasaucu, viņš apgriezās riņķī un abi uzreiz apraudājāmies nenormāli, man pat tagad nāk asaras.”

“BezTabu” ar savu kāzu stāstu gatava dalīties tikai Barbara, jo vīrs ir darbā. Tomēr vīra klāt neesamība Barbarai ir jau ierasta lieta. Kāzas bijušas jau saplānotas, kad vīrs paziņojis – jādodas kārtējā komandējumā uz 8 mēnešiem. Barbaru tas nav uztraucis, un pāris tik un tā lielajam notikumam gatavojušies kopīgiem spēkiem, tikai nedaudz citādi – attālināti. Ik dienas pāris sazvanījies video zvanos, kā arī izveidots kopīgs Google dokuments, kur abi rakstījuši savas idejas.

Ar kleitu Barbarai nav gājis viegli – vairākas pasūtītas veikalā un pāršūtas. Bet tad- kā spēriens no zilām debesīm nācis salona “Amelii” fotosesijas piedāvājums un pie viena – arī kāzu kleita. Barbara skatlogā pamanījusi baltu kleitu ar dzērvēm un sapratusi – tā ir īstā! Jo Barbaras uzvārds ir Dzērve.

Barbara
Apprecējusies maijā

“Un tad es sapratu to visu meiteņu sajūtu, to sapni, kā tas ir, kad tu uzvelc TO kleitu. Es biju laimīgākā meitene pasaulē un negribēju no tās kleitas kāpt ārā.”

Kaut arī Barbaras un viņas nu jau vīra Austra izskats liecina par pretējo, Barbara apgalvo – kāzas nav bijušas ekstravagantas. Barbara arī atklāj, ka visi apkārtējie bijuši šokā – vai tiešām Barbarai būs balta kleita?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāzās visi bijuši savējie – fotogrāfi, videogrāfi, ēdinātāji, pat svinību vietas īpašnieki bijuši pārim labi pazīstami. Un tieši tāpēc pāris izvēlējies kāzās iztikt bez kāzu vadītājiem un mūziķiem. Un pāris šo izvēli nemaz nenožēlo. Un, kaut arī pašai Barbarai šķiet, ka kāzas bijušas teju pavisam mierīgas, pāris varbūt īsti netradicionālas lietas tomēr izdarītas.

Barbara
Apprecējusies maijā

“Mēs uztaisījām tetovējumus mūsu kāzu dienā. Mēs izdomājām – pēc tam, kad salaulājāmies, mēs uztaisām “matching tattoos” – tetovējumus, kas mums abiem ir vienādi.”

Tikpat netradicionāla bijusi arī līgavas pušķa mešana – tajā piedalījušies visi, ne tikai sievietes, un pušķi noķēris Barbaras brālis.

Atskatoties uz savām mazajām un sirsnīgajām, un vienlaikus netradicionālajām kāzām, Barbara pāriem kāzu plānošanas procesā iesaka turēties kopā ar komandai, un tad viss izdosies.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm