tv3.lv

Kūku meistare atklāj vasarīgas rabarberu kūkas recepti

Airita Mieze kūkas cep ne tikai pati, bet māca to darīt arī citiem. Viņa ir arī pasniedzēja Restorānu servisa skolā. Šodien Airita gatava atklāj kādu pavisam vienkāršas kūkas recepti.

Airita gatavo rabarberu ruleti, kūku. Tai nepieciešamas vien dažas sastāvdaļas, pagatavošana ir viegla – aizņem līdz pusstundai.

Kamēr Airita tiek galā ar olas baltumu, kas jau pārvērties saputotās stingrās putās, viņa atklāj, ka Līgo svētkus svin nedaudz netradicionāli. Tā kā Airitas vīru sauc Jānis, šie svētki svinēti katru gadu – uzņemti ciemiņi, organizēti pasākumi. Šobrīd pāris no svinēšanas ir noguris, tāpēc lielu pasākumu vietā izvēlas no svētkiem aizbēgt – kaut kur klusumā un divatā.

Airita atklāj, ka arī uz Līgo svētkiem kūkas tiek pasūtītas – tikai ne gluži tādas, kā ierasts ikdienā. Ja ikdienā tās pārsvarā ir Pavlovas, tad uz vasaras svētkiem – dažādas plātsmaizes vai kliņģeri.

Kad kūkas pamatne izcepusies, apziesta ar krēmu un izveidojusi ruletes formu, tā tiek apbērta ar mandeļu skaidiņām, taču, ja to nav – var izmantot arī citus dekorus, piemēram, kokosriekstu skaidiņas vai cepumu drupačas.

Kā pagatavot Airitas iemīļoto rabarberu kūku, skatieties sižetā.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm