tv3.lv

“Man atkārās žoklis.” Ātrslidotājs Haralds Silovs kāzu dienā sievā iemīlējies vēlreiz

Turpinot rubriku “Kāzu stāsti”, “Bez Tabu” tiekas ar pāriem, kuri gatavi dalīties ar stāstu par savu lielo notikumu. Šodien ar savu stāstu gatavs dalīties ātrslidotājs un vairāku zelta medaļu ieguvējs Haralds Silovs un sieva Elīna.

Haralds un Elīna kopā bija divarpus gadu, līdz brīdim, kad Haralds nolēma spert nākamo soli, Elīnas vārda dienu padarot vēl īpašāku – viņš oriģinālā veidā draudzeni uzaicinājis doties ceļojumā uz Itāliju. Un tieši Itālijas viesnīcā Elīna sagaidījusi bildinājumu, par kuru ne mirkli nešaubījusies.

Ar kāzu plānošanu pāris nav steidzies, tomēr viens bijis skaidrs – tā kā abi pārsvarā uzturas ārzemēs, kāzas būs Latvijā. Pāris kāzas saplānojis pāris mēnešus pirms paša notikuma – arī kāzu kleita sākta šūt tikai mēnesi pirms kāzām.

Pārim svarīgākais bijis būt kopā vienam ar otru. Un savā kāzu dienā Haralds un Elīna viens otrā iemīlējās vēlreiz. Haralds atklāj, ka kāzu dienā nav spējis no Elīnas nolaist acis.

Haralds un Elīna iedrošina vēl neprecētos, sakot, ka pēc kāzām viss kļūst tikai labāk. Un aicina kāzu dienu izbaudīt un mazāk domāt par citiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm