“Man ir joki par nāvi un cilvēki smejas.” Komiķi izmēģina savus jaunākos jokus Rīgas bāros

Joku dienas noskaņās “Bez Tabu” komanda viesojās pie komiķu apvienības, kas, 1.aprīlim gatavojas teju visu gadu – “Comedy Latvia” atvērtā mikrofona pasākumā.

Kopš 2014. gada komiķu apvienība “Comedy Latvia” vismaz trīs reizes nedēļā sanāk kopā kādā Rīgas bārā, lai izmēģinātu un pārbaudītu savus jaunākos jokus. Jau profesionālajiem komiķiem ik reizi pievienojas jebkurš, kurš to vēlas, jo pasākumi un mikrofons brīvi pieejams ikvienam.

“Comedy Latvia” producents Edgars Žukovskis atklāj, ka komēdijas žanrs pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāks un izmēģināt savus jokus katru otro reizi atnāk arī kāds pavisam jauns komiķis, taču reti kurš – atnāk vēlreiz. Edgars stāsta, ka tie, kuri uzstāties atnāk vienu reizi, pārsvarā ir puiši, kuri zaudējuši kādās derībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izmēģinot jokus, dažkārt nākas vilties, jo joki skatītājam nešķiet pietiekami smieklīgi, tomēr komiķi uzskata – tēmu, par kurām jokot nevajadzētu, nav.

Jānis Kreičmanis
Komiķis

“Man tagad ir kaut kādi joki par nāvi un cilvēki smejas. Sākumā, kad es tos mēģināju, cilvēki teica : “Viņš ir dīvains. Viņam vajadzētu kaut kādu policistu netālu no viņa turēt, viņš var uzbrukt.” Bet nē, ar laiku tu piešaujies, iemācies un apgūsti tos tematus. Nav svarīgs temats.”

Komiķi atklāj, ka latviešu publika ir godīga – cilvēki nesmiesies par sliktiem jokiem. Kā problēmu komiķi sauc kluso smiešanos – tas komiķos mēdz izraisīt apmulsumu.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm