“Mūzika iedvesmo, dziedē, iedrošina!” “Zelta mikrofona” ceremonijā Latvijas mūziķi sniedz emocionālu atbalstu Ukrainai!

Krista Sokolovska

Autors: Krista Sokolovska

0 Komentāru
“Mūzika iedvesmo, dziedē, iedrošina!” “Zelta mikrofona” ceremonijā Latvijas mūziķi sniedz emocionālu atbalstu Ukrainai!

Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva tika pasniegta jau 26. reizi. Atbalsts Ukrainai bija redzams “Zelta mikrofona” ceremonijas vizuālajā un muzikālajā noformējumā, Latvijas mūziķiem vienojoties kopīgā dziesmā un ar mūzikas skaņām sūtot enerģiju ukraiņu tautai šajā grūtajā un nenoteiktajā laikā!

Elita Mīlgrāve
“Zelta mikrofons” idejas autore un producente

Tas, ka mēs sākumā vienojāmies dziesmā “Imagine”, kas ir visā pasaulē zināms hits ar pievienoto vērtību par visas pasaules vēlmi dzīvot mierā. Tas, ko mēs šovakar darām, ir labākais, ko mūziķi varēja darīt-mūzika iedvesmo, dziedē, iedrošina.

“Atkal nekas nenotiek, kā plānots”- tā “Zelta mikrofona” mamma raksturo balvu pasniegšanas ceremonijas pēdējos divus gadus, taču, par spīti tam, mūziķi vienmēr atrod alternatīvas radošām izpausmēm.

Elita Mīlgrāve
“Zelta mikrofons” idejas autore un producente

Mūziķi pērnajā gadā ir strādājuši ļoti kvalitatīvi un pamatīgi ieguldījuši savu darbu mūzikas ierakstos, tā es to varētu teikt.

Lai arī “Zelta mikrofona” ceremonija mūziķiem ir ilgi gaidīta balva par labi padarītu darbu pērnajā gadā, noskaņojums aizkulisēs ir visai apcerīgs!

Ralfs Eilands
nominants kategorijā “Videoklips”

Asaras ilgtermiņā ir pats tuvākais bezcerības sajūtai. Savukārt spēks ir dziedāšana pie tankiem un pretinieku izsmiešana.

Emīls un Edgars Kauperi
grupas “Carnival Youth” dalībnieki

Šobrīd ir apjukums un emocionāls nospiedums, bet, neraugoties uz situāciju, mēs šogad esam nospēlējuši neticami daudz koncertu ar latviešu kino mūziku. Tas ir ļoti jauki, ka alternatīvā mūzika kļuvusi par populāro mūziku, lai gan tās ir mūsu latviešu dziesmas, kuras visiem ir mīļas-tas apliecina to, ka tās joprojām ir aktuālas un svarīgas tautai.

Neizsakāmi milzīgs prieks saņemt balvu par mūža ieguldījumu ir leģendārās popgrupas “Eolika” šarmantajai un atraktīvajai solistei, saturot grupu kopā arī grūtos brīžos!

Olga Rajecka
vairākkārt ar grupu koncertējusi arī Ukrainā

Šī ir vislabākā balva, ko var saņemt. Saņemt balvu par mūža ieguldījumu-tas nozīmē, ka visu mūžu esi cītīgi strādājis. Laikam arī tā balva ir par to, ka mēs joprojām esam formā-galvenais ir visus vest mugursomiņā līdzi un atgādināt, kad tuvojas koncerti.

Neraugoties uz pandēmijas laiku, grupai “Prāta Vētra” pērnais gads bija visai ražīgs, Zelta mikrofonu plauktu papildinot ar nominācijām par labāko koncertierakstu un radio hitu!

Renārs Kaupers
uzskata, ka dziesma palīdz grūtos brīžos

Cik forši, ka mums bija iespēja būt visiem kopā un nosvinēt mūsu profesionālos svētkus, cik nu tas vien ir iespējams. Man šķiet, ka mēs paši stiprinājāmies un iedvesmojām arī visus skatītājus.

Roberts Memmēns
hiphopa un poprepa grupas “Citi Zēni” dalībnieks

Saņemt tautas balvu ir ļoti liels pagodinājums- man šķiet, ka tā ir lielākā balva, ko vien var saņemt, jo valsts piederīgie ir klausījušies tavu mūziku un to augstu novērtējuši.

0 Komentāru