tv3.lv

“Piecelies un piecel draugu!” Eiropas Sporta nedēļā aicina doties aizraujošos pārgājienos

21. septembrī 15:37

Ar uzsaukumu “piecelies un piecel draugu!” Eiropas Sporta nedēļas rīkotāji aicina doties kopā ar vismaz vienu draugu, ģimenes locekli vai paziņu, kas ikdienā līdz šim nav bijis aktīvs.

Šogad #BeActive pārgājiena dalībniekiem būs iespēja izstaigāt Abavas senlejas takas no atpūtas centra “Zviedru cepure” līdz Imulas takai, Buses pilskalnam un atpakaļ, no “Zviedru cepure” līdz Pedvāles mākslas parkam un pilsētai ar odziņu – Sabilei ar tās Vīna kalnu! Abavas upes krastos jau izsenis atrodas vistālāk Eiropas ziemeļos augošie vīna dārzi. Šai posmā paveras vienas no skaistākajām Abavas ielejas ainavām. Maršruts vīsies pa nelielām takām, lauku ceļiem ar grants segumu, un pavisam nedaudz asfalta.

Pārgājiena organizatori sarūpējuši četras dienas trases 3, 11, 16 un 27 kilometru garumā. Tāpat piedāvājumā arī 9 kilometru garais krēslas posms.  Nakts posmā rīkotāji sola  visdažādākos pārsteigumus, būs jāsaņemas drosmei!

Dalībniekiem būs iespēja papildināt pārgājienu ar izzinošu, interaktīvu cilpošanas spēli savā viedtālrunī.

Rimants Liepiņš
#BeActive vēstnesis, pārgājiena organizators

Ir jāiekustina cilvēkus doties dabā un sadzīvot ar dabu. Ir svarīgi viņus ievest mežā un mācīt pareizo attieksmi. Mēs gaidām aktīvos cilvēkus, kuri ikdienā staigā un bradā mežos, ir kustīgi aktīvi un vispusīgi. Tas galvenais uzstādījums – piecelies pats un paņem līdzi savu draugu.

Tāpat Eiropas Sporta nedēļas organizatori sadarbībā ar aktīvās atpūtas profesionāļiem no “Postnos” piedāvā 12 bezmaksas taku maršrutus visā Latvijā. No 11. augusta līdz 31. oktobrim izejot vismaz trīs no 12 #BeActive taku izaicinājuma maršrutiem, iespējams laimēt ceļojumu uz Gruziju un citas pārsteiguma balvas, tajā skaitā telti un piepūšamo SUP dēli iesācējam. Maršruti pieejami Kolkas, Jaunpils, Lubānas, Rendas, Ogres, Ēdoles, Raganas, Pāvilostas, Tūjas, Cēsu, Gaujienas, Mērsraga apkārtnēs.

Vairāk par pārgājienu un taku izaicinājumu uzzini Eiropas Sporta nedēļas interneta vietnē.

Ar aicinājumu #piecelies un daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā arī šogad notiek Eiropas Sporta nedēļa. Tās ietvaros pieejami sportiski un izglītojoši pasākumi, kas domāti ikvienam — neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm