Saturs turpinās pēc reklāmas

“Smaids neko nemaksā!” Sasirgušajam Lasmanim “Gada sportista” balvu aizved uz mājām

Sestdienas vakarā “Hanzas peronā” piestāja sporta izcilību ekspresis, lai viesi, organizatori un nominanti piedalītos Latvijas sporta godināšanas pasākumā “Trīs zvaigžņu balva”. Ievērojot epidemioloģiski drošus apstākļus, šogad svinīgā ceremonija beidzot varēja notikt klātienē.

12. janvārī 20:18

Pēc žilbinošo pasākuma vadītāju Ketijas Šēnbergas un Renāra Zeltiņa sveiciena pasākumu atklāja Valsts prezidents Egils Levits, kurš vēlāk arī pasniedza ceremonijas pirmo balvu “Mūža ieguldījums sportā”. To savās rokās ņēma cīņas sporta treneris Visvaldis Freidenfelds, kuram svarīga ir ne tika sportistu fiziskā sagatavotība, bet arī izglītība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reiz Freidenfelda kungs pats esot izstāvējis rindu augstskolā, lai iesniegtu dokumentus par vienu no saviem audzēkņiem, kurš nu kļuvis par profesionālu treneri.

“Trīs zvaigžņu balvas” tika pasniegtas 13 nominācijās. Laureātus noteica gan ar skatītāju, gan ar sporta žurnālistu, gan ar pašu sportistu balsojuma palīdzību, kā arī ar citu sporta jomas profesionāļu un sportam pietuvinātu personu vērtējuma palīdzību. Visu koordinēja īpaša žūrija. Vērtēšanas procesā no Covid-19 ierobežojumiem gan izvairīties neizdevās, tāpēc liela daļa saziņas noritēja attālināti.

Sestdienas vakarā visbiežāk tika pieminēts Tokijas olimpisko spēļu zelta medaļnieku – Latvijas 3×3 basketbola komandas – vārds. Basketbola kvartets ar treneri Raimondu Feldmani saņēma pat četras mākslinieka Artūra Analta radītās balvas.

Un tad pienāca kārta “Gada sportista” paziņošanai. Ņemot vērā, ka tobrīd vēl nezināmais laureāts, kā izrādās, bija sasirdzis ar Covid-19, “Bez Tabu” nolēma izlīdzēt ar balvas pasniegšanu sportista mājās. Sarkano paklāju ar podestu un žilbinošo “Trīs zvaigžņu balvu” izvietoja tieši iepretim “Gada sportista”, Tokijas olimpiskā zelta medaļnieka un 3×3 basketbolista Kārļa Paula Lasmaņa mājām [līdz ar to 3×3 basketbolisti kopumā saņēma pat piecas balvas; aut. piez.].

Lieki teikt, ka Kārlis Pauls Lasmanis bija patīkami pārsteigts un saviļņots. Līdz ar “Gada sportista” titulu Kārlis ieguva arī īpašo balvu no ceremonijas atbalstītājiem “airBaltic” – divas aviobiļetes uz jebkuru no lidsabiedrības galamērķiem.

”Pasmaidiet, jo smaids neko nemaksā,” to pat vairākkārt uzsvēra Kārlis Pauls Lasmanis.

Oļegs Visockis
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas