tv3.lv

“Tas bija kā vasaras noslēguma festivāls” Uz Medņu ģimenes kāzām ierodas vairāk nekā pustūkstotis viesu

Jau pavisam drīz Medņu ģimenei pievienosies otrā atvase, taču vēl pirms lielā notikuma viņi gremdējas atmiņās par savām kāzām – dienu, kuru noteikti atceras liela daļa rīdzinieku. 2019. gada skaļākajām kāzām. Artūrs izlēma Ilzi bildināt jaungada naktī, mīļotajai neko nenojaušot.

Artūrs nevēlējies visu vilkt garumā, tāpēc kāzu datumu nosprauda jau pēc pāris mēnešiem, vasarā. Atzīstoties, ka divreiz to mainīja, lai visu paspētu. Turklāt, lai arī visi viesi varētu ierasties, izlēma apprecēties svētdienā.

Artūrs Mednis
Jauno mediju un digitālā mārketinga speciālists

Neviens tā arī joprojām nezina, ka divas nedēļas pirms kāzām tikai domājām vietu, kur svinēt. Bija divi varianti, mēs svārstījāmies, jo pasākums bija domāts 80 cilvēkiem. Burtiski nedēļu pirms kāzām mēs tikai sapratām, kur viss notiks. Un nākošajā dienā mēs tikai sākām visus aicināt.

Smejoties Ilze nosaka, ka vēlējās mazas kāzas, taču beigās ieradās vismaz 600 cilvēki. Artūrs ar Ilzi gredzenus tuvāko lokā mija Rīgas Jaunā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīcā, savukārt jau ar visiem īpašo dienu atzīmēja VEF kvartālā Kamerzālē.

Artūrs Mednis
apprecējās pirms trīs gadiem

Nebija mums mērķis uztaisīt lielākās kāzas. To, cik viesi būs, sapratām, kad tikai uzaicinājām un aicinājām visus, kas bija mūsu telefona kontaktos. Atceros vēl, ka teicu, lai taisām skatuvi lielāku, tādā veidā aizpildot zāli. Beigās iekšā nebija vietas, cilvēki svinēja ārā.

Kāzas Medņu ģimene rīkoja paši, turklāt pilnīgi bez satraukuma. Visu sarunājuši pēdējās dienās, gan ēdinātājus, gan mūziķus, taču visi uzaicinātie arī tika. Vienīgi baznīcu viņi rezervējuši pāris mēnešus pirms kāzām, kad arī Ilze, ejot prom no altāra, Artūram paziņoja, ka ir stāvoklī.

Varētu šķist, ka kāzas ar vairākiem simtiem viesu izmaksā veselu bagātību, taču Artūrs to noliedz. “Es teiktu otrādi, tās bija iespējami lētākās kāzas, kādas jūs var iedomāties ar visvairāk cilvēkiem,” saka Artūrs.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm