Tukumnieks Juris ar “lampiņu drudzi” sirgst jau 25. gadu

Bez Tabu “Lampiņu drudža” pērnā gada finālista Jura namu Tukumā šogad palīdz izrotāt brālis. Visbiežāk palīgā dodas arī vārdabrālis Juris, taču šoreiz aizņemtības dēļ draugs nevar palīdzēt.

2022. gada 29. novembrī 19:10

Nama rotāšana kā tradīcija Jura ģimenē ir jau 25. gadu. Pērn pēc “Lampiņu drudža” viesošanās Tukumā Jura saime no vietvaras saņēma atzinību kā Ziemassvētku smukums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tuvākajā apkaimē ģimenes nams ir vienīgais izrotātais. Līdz šim daudzi tukumnieki nemaz nenojauta par šajā pilsētas daļā esošo pasaku namiņu. Pēc “Lampiņu drudža” raidījuma turp devās simtiem novadnieku.

Juris
sirgst ar “lampiņu drudzi”

No sākuma domājām, ka varbūt šogad nerotāsim, pēc tam sapratu, ka tā nevar. Rotājam arī šogad. Vienai mazmeitai, kura pieteica mani pagājušā gadā “Lampiņu drudzim”, 2. decembrī ir dzimšanas diena, līdz tam visam jābūt izrotātam. Cilvēkiem ļoti patīk, šis ir labākais ātruma ierobežojums – visas mašīnas garām brauc ļoti lēni, cilvēki nāk skatīties.

Par pērn iegūto naudas balvu ģimene nolēma iegādāties galda tenisu.

Arī šogad rotājumi namu rotās līdz 6. janvārim.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm