“Vai jums ir vēl kaut kas par seksu un nāvi?” Iluzionistu Pecolli ģimene gatavojas joku dienai

Tā kā straujiem soļiem tuvojas 1.aprīlis, “Bez Tabu” viesojas pie slavenākajiem Latvijas iluzionistiem – Pecolli ģimenes- viņu pašu iluzionisma muzejā “Mystero”, lai ieskatītos, kā viņi gatavojas joku dienai.

Burvju mākslinieku ģimenei 1.aprīlis jeb joku diena ir nozīmīga diena – tas, viņuprāt, ir brīdis, kad iespējams kļūst it viss. Principā- kā jau katrā iluzionistu šovā.

Un kaut arī šķiet, ka šī ģimenīte ir rūdīti pret izjokošanu, tā gluži neesot. Dace Pecolli atklāj, ka viņu izjokot esot ļoti vienkārši, tāpat arī Daces dēls Dante Pecolli neslēpj – draugiem vairākkārt izdevies viņu aptīt ap pirkstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latviešu humora izjūtu par labu atzīst ne vien dzimuši latvieši un kāds pārīts itāļu, bet arī mūsu tuvākie kaimiņi – lietuvieši. Viens no tiem – burvju mākslinieks, kurš ne pirmo reizi ieradies Rīgā, lai uzstātos tieši latviešu publikai – Mantas Žmuidinavičiu. Mantas varēsim redzēt 1.un 2.aprīlī Iluzionisma teātrī/muzejā MYSTERO ar izrādi “Mantas Wizard Show”. Viņš “Bez Tabu” komandai atklāja, ka tie būs pārsteigumiem pilni vakari un, varam pačukstēt – viņš sola no vienas vīna pudeles uzburt desmit!

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm