tv3.lv

“Ikdienišķi nezinu, vai varētu izturēt.” Pirmajā “Dejo ar zvaigzni” raidījumā dalībnieki tiek pie neierasta grima

19. septembrī filmēšanas laukumā Rīgā pirmo reizi šajā sezonā vienkopus pulcējās 26 raidījuma “Dejo ar zvaigzni” dalībnieki. Kaut arī skatītāji visus 13 pārus savos televīzijas ekrānos ierauga tikai pašā vakarā, svētdiena kā darbadiena dalībniekiem sākas krietni ātrāk.

Kašers
“Dejo ar zvaigzni” dalībnieks

“Vienā brīdī man nebija enerģijas, uznāca tāds “lūziens”, un tad es aizbraucu uz veikalu, nopirku “Snickers”, nopirku kolu, nopirku mellenes un mašīnā saēdos, un tagad esmu šitāds…aaa.”

Gan Kašers, gan motosportists Matīss Karro atklāj – pirmās tiešraides dienā filmēšanas laukumā ieradušies jau ap pulksten desmitiem no rīta. Un, protams, pirms dejas atrādīšanas skatītājiem un žūrijai visi dalībnieki cītīgi strādā. Tik cītīgi, ka dejošana šobrīd aizņēmusi krietnu daļu no slavenību dzīves. Aktrise Elīna Bojarkina atklāj, ka trenējas katru dienu pa pusotrai stundai. Kašers ikdienā trenējas pa trim stundām, taču ar to viss nebeidzas – treniņu viņš turpina arī mājās, lai deju soļi “iespiežas” atmiņā.

Kaut arī žūrijas locekļi atzīst, ka ne visus dalībniekus zinājuši iepriekš, viņi ar nepacietību gaida, kas dalībniekiem padomā. Un par zvaigznēm dalībniekiem un šova vadītājiem šajā pasākumā palīdz kļūt grims un tērpi, kas ne pa visam nav vienkārša padarīšana. Piemēram, šķēpmetēja Madara Palameika sevi ar tādu grimu kā uzstāšanās dienā iepriekš redzējusi nebija.

Madara Palameika
šķēpmetēja, “Dejo ar zvaigzni” dalībniece

“Man ir tik grūti. Man liekas, tas viss, kas man ir uz sejas, ir tāds mākslas darbs un to īstenībā ikdienišķi es nezinu, vai varētu izturēt. Tā kā tas ir šovs un es par to priecājos, ka esmu daļa no tā, un man tāds mākslas darbs ir uz sejas, arī kaut kas jauns.”

Pēc pirmā raidījuma gatavoties nākamajai svētdienai turpina visi 13 pāri, jo izbalsots neviens netika. Pēc uzstāšanās dalībnieki jūtas vēl motivētāki un gatavi ar vēl lielāku sparu mesties iekšā izaicinājumā.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm