tv3.lv

255 lappuses ar Kristapu Porziņģi! Kāds viņš ir patiesībā?

Kurš ir mūsu valsts lielākais Kristaps? Nu, protams, ka tas ir Kristaps Porziņģis, un šodien klajā nāca grāmata ar tādu nosaukumu Kristaps Porziņģis, Brālis. Grāmata, kuru sarakstījis Kristapa vecākais brālis Jānis Porziņģis kopā ar žurnālistu Armandu Puči.

Grāmatas atvēršanas svētki sākās ar to, ka mēs visi bijām aculiecinieki tam, kā grāmatas varonis Kristaps tiek pie pirmajiem grāmatas eksemplāriem, tur Ņujorkā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ooo, ļoti izskatīgs cilvēks uz grāmatas vāka…” tie ir pirmie vārdi, ko Kristaps Porziņģis saka, par grāmatu, ko sarunās ar Kristapa vecāko brāli Jāni sarakstījis žurnālists Armands Puče.

Grāmata Kristaps Porziņģis. BRĀLIS atklāj spilgti un spēcīgi, kā tieši Kristaps nonācis līdz pasaules basketbola skatuves augstākajiem dēļiem.

Grāmatas līdzautors, galvenais stāstītājs Kristapa vecākais brālis Jānis gan atzīst, ka sākotnēji bijis nobažījies, bet lasot pirmos uzmetumus, sapratis, ka Armands ir atspoguļojis pašu galveno.

Jānis Porziņģis: ”Armands ir izvilcis pareizās lietas, nevis glorificējis Kristapu”!

Foto

Grāmatā lasītājs līdz kaulam izjutīs, kas ir tā galvenā veiksmes atslēga tam, ka mums ir pasaules mēroga zvaigzne. Un atklājas, ka tā stiprā ģimenes sargātāja ir Kristapa mamma.

Armands Puče, grāmatas autors

Man sākumā likās, ka tā centrālā ass ir vecākais brālis Jānis, tad pabeidzot šo grāmatu, es saku, nē, tā ir mamma, pabeidzot tā ir mamma. Tā ir stipra sieviete, kura satur kopā šo veču bariņu, kas vienā vārdā saucas Porziņģi.

Grāmata atklāj intīmus un dramatiskus pavērsienus Porziņģu ģimenē, jā, nav atkailinātu nervu galu – kaut ko ģimene ir paturējusi sev, un tad ir viena daļa grāmatas, kurā stāsta pats Kristaps.

Un tur basketbolists paver priekškaru uz to pasauli, kur neviens no lasītājiem nebūs bijis. Pats Kristaps Porziņģis par grāmatu Brālis, saka:

Tas ir mans stāsts!

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm