300 eiro par vienu reizi. “Bez Tabu” pēta, kāpēc influenceriem trendā lāzerepilācijas

“Bez Tabu” devās skaidrot, kā iedzīvotāji gatavojas vasaras sezonai. Tikmēr ievēroja, ka influenceres gatavošanos vasarai un vienlaikus bikini sezonai uztvērušas pavisam nopietni. Viņas ar lāzera palīdzību cenšas tikt vaļā no apmatojuma uz ķermeņa un to nebaidās izrādīt visiem, kas lieto sociālos portālus.

Rīgas ielās satiktie iedzīvotāji dalās divās grupās – tie, kas nezina, kas tā lāzerepilācija tāda ir, un tie, kas zina un pat būtu gatavi kādreiz izmēģināt. Satiktais Dāvis gan atzīst, ka dzīve labāka tomēr ar spalvām (vismaz uz kājām) – tad esot siltāks, tāpēc lāzerepilāciju izmēģināt tuvākajā laikā neplāno. Turpretim Jānis kaut arī neko daudz par šo procedūru nezinot, gatavs painteresēties vairāk.

Influencere Alise vairākus gadus izmēģinājusi veco labo metodi – vaksāciju, taču nu jau trīs mēnešus ir lāzerepilācijas piekritēja. Viņa stāsta, ka procedūra nemaz nesāpot. Tomēr lāzerepilācija, kaut arī efektīva, ir laikietilpīgs process un arī ne no tiem lētākajiem. Alisei viena reize izmaksājot 300 eiro un uz procedūru jādodas vismaz desmit reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sertificēta dermatoloģe stāsta, ka lāzerepilācija patiesi ir efektīvākā no visiem epilācijas veidiem.

Agnese Portnaja
dermatoloģe

“Būtībā lāzerepilācija nav kaitīga, jo šis starojums nav ne ultraviolets starojums, ne radioaktīvs starojums, ne rentgena starojums. Tā ir būtībā enerģija, gaismas enerģija, ar kura palīdzību tiek iznīcināta mata sakne.”

Tomēr influencere un ekovizāžiste Linda lāzerepilāciju neatzīst un ir veco, labo metožu piekritēja. Viņa iecienījusi vaksāciju un aicina izvērtēt, vai lāzerepilācija patiesi nepieciešama, jo, viņasprāt, vēl nav pagājis pietiekami ilgs laiks, lai mēs zinātu lāzera ietekmi uz cilvēka veselību.

Neraugoties uz to, kā atbrīvosies no matiņiem uz ādas, dermatoloģe atgādina vasarā būt piesardzīgiem un izvairīties no ādas apdegumiem, jo arī sarkana āda jau ir ādas apdegums, kas palielina risku dzīves laikā saslimt ar ādas vēzi.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm