tv3.lv

Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ziedotāju atsaucību augstu vērtē arī Valsts prezidents Egils Levits

Labestīgā un sirsnīgā gaisotnē izskanējis labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts, kurā tika vākti līdzekļi 139 bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Arī “Bez Tabu” filmēšanas grupa bija koncertā un tikās gan ar akcijas organizatoriem un koncerta vadītājiem, gan ar Valsts prezidentu Egilu Levitu.

2019. gada 23. decembrī 20:20

Koncerta izskaņā tika pavēstīta lieliska ziņa. Proti, līdz koncerta beigām akcijas laikā izdevies saziedot 323 741, 26 eiro. Tostarp ”Rimi Latvia” veikalos ziedojumu kastītēs pircēji saziedojuši 46 631 eiro, savukārt vēl 20 000 eiro akcijai ziedo ”Rimi Latvia”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rezultāts pārsniedza cerēto, jo šogad bija plānots, ka varēs palīdzēt  139 bērniem, kuru atbalstam nepieciešami 279 210 eiro. Naudu, kas pārsniedz šo summu, novirzīs, lai palīdzētu daudz vairāk bērniem, nekā iepriekš plānots. Valsts prezidents Egils Levits sarunā ar “Bez Tabu” žurnālistiem  atklāja savas sajūtas pēc akcijas “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncerta.

Koncertu vadīja TV raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva un aktieris mūziķis Kristaps Rasims. Koncertā uzstājās Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”, Arturs Gruzdiņš, grupa “Baritoni” un citi mūziķi.

Labdarības akcija turpinās arī janvārī, tādēļ ikviens tiek aicināts ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem. Akcijas organizatori pateicas visiem, kuri līdz šim atbalstījuši ”Eņģeļi pār Latviju”.

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:
ziedojot portālā “bsf.lv”;
izmantojot ziedojumu kastītes;
iegādājoties akcijas preces “Rimi” veikalos vai ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā “mansrimi.lv”;
zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm