tv3.lv

Aktieris Juris Žagars neskatās televīziju un uzskata, ka 10 gadu laikā nav mainījies

Raidījums Bez Tabu turpina dzimšanas dienas ietvaros apceļot Latviju un viesoties pie cilvēkiem, pie kuriem bijuši pirms daudziem gadiem. Šoreiz raidījums bija tepat Rīgā Dailes teātrī pie Jura Žagara, kur viņam parādīja sižetu ar viņu no 2005. gada.

2017. gada 26. janvārī 2:01

Arī aktieris Juris Žagars ir biežs viesis raidījumā Bez Tabu. Atskatoties arhīvā, viena no pirmajām intervijām ar viņu bijusi jau tālajā 2005. gadā. Atskatoties uz sižetu, kurā viņš stāsta gan par to, ka vēlētos kādreiz ar milzīgām zirgu ragavām nobraukt no kalna, kā arī par to, kā kaut kādi jaunieši ieguldījuši savu laiku un darbu lielā “volgā”, kas tikusi uzlikta uz slēpēm, Žagars teic, ka īpaši neesot mainījies, vienīgi mati varbūt palikuši sirmāki. “Žagarkalns joprojām darbojas, turpinu cīnīties ar nekoordinētiem un nedisciplinētiem slēpotājiem. Intereses tās pašas, hobiji tie paši. Nē, es neesmu īpaši mainījies!” smaidīgi nosaka aktieris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš atzīst, ka raidījumu Bez Tabu 15 gadu laikā redzējis vien kādas divas reizes, taču viņa mamma skatoties, kas nozīmē – kaut kādas refleksijas viņš saņemot. “Neskatos tāpēc, ka tas būtu slikts raidījums, bet tāpēc, ka televizoru neskatos vispār!” Ko Žagars raidījumam novēlēja 15 gadu jubilejā, skaties turpmāk redzamajā sižetā!

VIDEO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm