Ap ēkām 120 “Nokia” 3310 lādētāju! “Kadiķīši” Viļakas pusē mirdz ar lampiņu virtenēm vairāk nekā piecu kilometru kopgarumā

2022. gada 28. decembrī 20:02

“Kadiķīšu” māju saimnieks Gatis smejot saka, ka viņa saimniecību redz no kosmosa. Viens ir skaidrs: katru gadu, krāšņi izrotājot īpašumu ar lampiņu virtenēm, viņš svētku laikā iepriecina ne tikai ģimeni, bet arī daudzus citus, kuri apbrīno visspožāk izrotāto īpašumu Viļakas pusē, Latgalē.

“Bez Tabu” konkursā “Lampiņu drudzis” Gatis “Kadiķīšu” mājas pieteicis vairākus gadus pēc kārtas. 2019. gadā šī saimniecība jau plūca uzvaras laurus, bet šogad pārsteidz ar vēl lielāku spozmi. Šoziem māja un saimniecības ēkas apsegtas ar lampiņu virtenēm vairāk nekā piecu kilometru kopgarumā.

Gatis
divkārtējs “Lampiņu drudža” laureāts

Iegādātās lampiņas sākotnēji darbojās ar baterijām. Tās esmu aizstājis ar “Nokia” 3310 telefona lādētājiem. Ap ēkām un kokiem ir 120 telefona lādētāju. Lampiņu darbināšana nemaksā daudz, jo mobilā telefona lādētājs netērē neko.

Viļakas pusē esošie “Kadiķīši” guvuši lielu popularitāti. Spozmes apdullinātie izreklamējuši saimniecību arī sociālajos tīklos. Kā latgaliešiem pienākas, Gata ģimene ir ļoti viesmīlīgi, tāpēc gaida ciemos visus.

Gatis
divkārtējs “Lampiņu drudža” laureāts

Brauc bariem, pat no Liepājas un Ventspils. Interesē, ko te var redzēt. Kāds viņiem ieteicis atbraukt. Aiziet tā ziņa internetā. Pagājušogad brauca pat no ārzemēm, Londonas. Mēs, latgalieši, esam ļoti viesmīlīgi. Visus sagaidām, uzņemam.

Ģimenei lielākais prieks ir tad, ja citiem prieks. Par latgaliešu plašo sirdi “Kadiķīšos” pārliecinājās arī “Bez Tabu” komanda. Vairāk uzzini, noskatoties video.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm