tv3.lv

Ar skatu uz elektrības skapjiem: soliņš pie ezera Rēzeknē aizvien liek pasmīnēt

11. augustā 19:18

Nesen izbūvētajā Kovšu ezera promenādē viens no soliņiem izvietots tieši pretī trim elektrības skapjiem, kas aizsedz skatu uz ezeru – šādu komisku ainu, iedzīvotāju mudināts, raidījums “Bez Tabu” konstatēja pagājušā gada nogalē. Rubrikā “Toreiz un tagad” raidījuma komanda šovasar atkārtoti devās uz Rēzekni, lai pārbaudītu, vai vietvara turējusi doto vārdu un pārvietojusi soliņu citviet.

Lai gan kopumā rēzeknieši priecājās, ka Kovšu ezera apkaime savesta kārtībā, par arhitektūras “brīnumu” – soliņu iepretim elektrības skapjiem – ezera krastā pērn smīnēja neviens vien rēzeknietis. Tolaik pašvaldības pārstāvis norādīja, ka par savdabīgo risinājumu atbildīgs projektētājs. Pērn pašvaldībā pauda apņēmību pārvietot soliņu.

“Bez Tabu” šovasar atkārtoti viesojās Rēzeknē, kur secināja, ka soliņš aizvien atrodas iepretim elektrības skapjiem.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā norādīja, ka vietvara vētījusi, vai un kur varētu izvietot soliņu, bet nonākuši pie secinājuma, ka tas var palikt līdzšinējā vietā, jo tā aptaujā pauduši iedzīvotāji.

Nataļja Jupatova
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības pārstāve

Soliņš kļuvis ļoti populārs. Speciālisti veica situācijas analīzi, izvērtējot projekta risinājumus pie Kovšu ezera, tai skaitā veicot iedzīvotāju aptauju. Vai pārvietot, vai traucē, vai patīk? Kopumā ļoti pozitīvas atbildes. Netika novērots, ka traucē. Konstatēts, ka nav nepieciešams veikt izmaiņas projektā – pārvietot iepriekš minēto soliņu.

Vairāk par soliņu uzzini, noskatoties sižetu.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm