Asaras pēc viena skūpsta! Par ko tik gauži raudāja šova jaunākā dalībniece Aija?

Valentīna dienas karstākais šovs Bez Tabu “Pirmais skūpsts” ir noslēdzies! Daži no dalībniekiem jau kaļ kāzu plānus, bet dažiem eksperiments beidzās ar asarām. Jaunākā dalībniece Aija šovā lēja gaužas asaras par līdz galam neiepazīto puisi Kristiānu!

2017. gada 15. februārī 14:03

Aija un Kristiāns savam pirmajam skūpstam nodevās ar acīm ciet, līdz pat pēdējam brīdim, neieraugot to, kas stāv viņu acu priekšā! Pēc skūpsta meitene, atverot acis, pauda, ka sev priekšā redzējusi skaistu, galantu jaunekli, kurš tiešām varētu būt meitenes mīļotais puisis! Bet laikam tā nedomāja Kristiāns, jo turpmākie notikumi Aiju saraudināja un salauza viņas sirdi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Aija bija tā, kas pirmā pārvarēja mulsuma brīdi un spēra pirmos soļus, lai satiktu savu “Pirmā skūpsta” svešinieku. No Kristiāna paustā gan varēja saprast, ka viss noticis pārlieku ātri, un, šķiet, ka viņš labprāt vēlētos, lai skūpsts ar Aiju būtu bijis ilgāks.

Aija ilgu laiku viena pavadīja sarunu telpā, gaidot Kristiāna ierašanos, bet viņš tā arī neatnāca. Meitene sabēdājās un sarunu telpu pameta, taču pēc kāda laika viņa bija gatava doties atpakaļ uz sarunu telpu, lai tomēr tiktos ar Kristiānu, taču raidījuma producenti to vairs neļāva darīt! Bez Tabu veidotāji balstījās uz to, ka spēles noteikumi, ir noteikumi, kuri jāievēro un nevar pieļaut atkāpes no noteiktā!

Aija atklāja, ka esot “gājusi uz visiem 100%”, ko apliecina arī Kristiāna replika pēc pirmā skūpsta ar Aiju – “man tiešām likās, ka viņa apēdīs mani,” tā Kristiāns!

Aija un Kristiāns

Foto!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm