tv3.lv

Atpakaļ uz skolu: dziedātāja Anmary ar dēlu Gabrielu “ķemmē” veikalus un meklē īsto tērpu

2021. gada 27. augustā 19:26

TV3 šova “Balss maskā” otrās sezonas vicelīdere dziedātāja Anmary jeb īstajā vārdā Linda Dinsberga savu 11 gadus veco dēlu Gabrielu šovasar poš jau piektajai klasei. Izrādās, abi iecienījuši kopīgi doties uz veikaliem, lai sarūpētu jaunu apģērbu un apavus, taču tas nebūt nav vienkāršs uzdevums.

Gabriels atklāj, ka apģērbam esot jābūt ērtam un arī stilīgam. Ja šī kombinācija izdodas, tad kļūsti pašpārliecinātāks.

Pie kafijas un karstās šokolādes krūzēm nolemjam atrast Gabrielam ikdienišķu tērpu skolai brīvā laika stilā. Stiliste Indra Salceviča iesaka neķert uzreiz pirmo, kas pagadās.

Indra Salceviča
stiliste

Mans ierosinājums ir iziet un uztaisīt vienu smuku aplīti pa tiem veikaliem, kuros mēdz iepirkties, izpētīt, aiziet izdzert kafiju vai apēst saldējumu un izlemt par lietām, kas ir atrastas, kuras tad gribētu iegādāties.

Stiliste arī uzsver, ka mūsdienu bērnus, kuri tagad mācīsies 5., 6. klasē, nemaz nevajagot salīdzināt ar sevi. Līdz ar to ir jārod kompromiss brīžos, kad jādodas sarūpēt jaunas drēbes.

Arī Anmary seko līdzīgam piemēram, taču vēl viens zelta padoms – piemērīt, pagrozīties un sajust tērpu. Linda uzskata, ka dēlam ir laba gaume. Tomēr viskarstākās diskusijas rodas par apaviem. Gabriels aci met uz stilīgiem apaviem, kas bieži parādās sociālo tīklu vidē citiem vienaudžiem. Tikmēr māmiņa dod priekšroku kāju veselībai un ērtumam. Svarīgi arī pārliecināties, ka ir izvēlēts pareizais izmērs – lai nespiež vai arī lai nav par lielu. Arī šeit ar izvēli steigties nedrīkst.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm