tv3.lv

Bailes kļūt par vecmeitu mudina pieteikties “Pirmajam skūpstam”! Vai iespējams mīlēt pēc 30?

2017. gada 31. janvārī 15:08

Mīlestība un vecums nav nodalāmi termini! Mīlēt un būt mīlētam iespējams jebkurā vecumā. Tā uzskata arī 30 gadus veca sieviete no Ādažiem. Elīna viena bez attiecībām ir jau aptuveni trīs gadus un nu izvēlējusies laimi meklēt šovā "Pirmais skūpsts"!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ātra, skaļa un atraktīva – tā sevi raksturo pati Elīna. Meitene, kurai ļoti garšo aukstā zupa un mūzikas gaume atkarīga no noskaņojuma.

Šis nav pirmais televīzijas šovs, kurā Elīna piedalās. Viņa jau ir piedalījusies šovā "Dziedošās ģimenes" un Bez Tabu speciālizlaidumā "Īstais Ziemassvētku vecītis".

Dāma starp četriem kungiem sacentās par Ziemassvētku vecīša titulu. Šoreiz sievišķā daba nenostrādāja un šovā uzvarēja Ziemassvētku vecītis ar 35 gadu pieredzi!

Foto


Ieraugot, ka raidījums Bez Tabu rīko jaunu šovu, Elīna nedomājot atsūtīja pieteikuma vēstuli ar tekstu: "Es zinu, ka spējat atrast man vīru!" Sevi raksturo kā romantisku būtni un līdz šim, lai atrastu savu otro pusīti, pati smej, ka smaida katram garāmgājējam! Ja nu tomēr?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīnai ir daudz hobiju, piemēram, likt lielas puzles, dziedāt karaoki un vadīt pasākumus. Pats neaizmirstamākais piedzīvojums Elīnai bijis, kad nācies Ziemassvētku vecīša tērpā doties uz sieviešu tualeti. Bērnu reakcija esot bijusi neaprakstāma.

<img class="alignnone size-bt-672 wp-image-909137" src="https://tv3cdn.lv/2017/01/bailes-klut-par-vecmeitu-mudina-pieteikties-pirmajam-skupstam-vai-iespejams-milet-pec-30-5890733498d35-672×560.jpg" alt="" width="672" height="560" />

Dullākais, uz ko Elīna parakstījusies, kā pati saka, ir šovs "Pirmais skūpsts!" Kvēlākais Elīnas sapnis ir apceļot pasauli, un, kur nu vēl skaistāk, ja to būtu iespējams darīt kopā ar mīļoto cilvēku. Elīna šogad ir cītīgi apņēmusies iekarot kāda vīrieša sirdi, jo bez dalības šovā "Pirmais skūpsts" viņa pieteikusies arī filmēties mūziķa Neida videoklipā! 

Foto: ekrānuzņēmums

Elīna ir māmiņa, viņai ir 13 gadus vecs bērns. Sieviete savā dzīvē vēlas beidzot sastapt vīrieti, kurš ne tikai spēs parūpēties par viņu, bet arī viņas dēlu!

Par savu dzīves moto deklamē: "Labāk izdarīt un nožēlot, nekā neizdarīt un nožēlot, ka neizdarīji!" Laikam tas arī bijis lielākais iemesls, kādēļ sieviete pieteikusies šovam "Pirmais skūpsts"! Tikties ar Elīnu un pērējiem šova dalībniekiem tev būs iespēja jau 14. februārī kanālā TV3!

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm