tv3.lv

“Beidzot sasniegsim G punktu!” Piedzīvojumu brauciena spēlē “Roadgames” startē 257 komandas

Precīzi plkst. 10.00 sestdienas rītā radio “Star Fm” studijā tika atklāta auto orientēšanās un piedzīvojumu spēle “Roadgames”. Tās dalībnieki visas dienas garumā, sekojot līdzi tam, ko rāda mobilā lietotne, devās pretī dažādiem uzdevumiem. Kopā izveidoti vairāk nekā 250 uzdevumu visā Vidzemē.

2019. gada 13. maijā 19:55

“Roadgames” dalībniekiem bija jāizpilda vairāku veidu uzdevumi. “Mačmeikers” un “Atklājējs” bija piesaistīti lokācijai, tāpat komandas pa ceļam varēja pildīt arī vietām nepiesaistītus uzdevumus, atbildot uz āķīgiem “Eksperta” jautājumiem vai izpildot kādu no “Grūpija” uzdevumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baiba Krūze
“Roadgames” organizatore

Mēdz teikt, ka “Roadgames” ir diezgan seksīga spēle, jo tai ir vairāki G punkti. Tos var meklēt dienas laikā, pietuvojoties tam, aplikācijā parādās, ka tu tuvojies G punktam, arī par to var iegūt punktus.

Tomēr “Roadgames” nav ātruma sacensības, un ceļu noteikumu ievērošana ir obligāta. “Spēle ir balstīta uz GPS, mēs redzam, kur cilvēki ir, un paralēli arī sekojam līdzi ātrumam, tie, kas brauc pārāk ātri, saņem brīdinājumu un var arī tikt no spēles izslēgti,” norāda Baiba Krūze.

Arī “Bez Tabu” komanda piedalījās piedzīvojumu spēlē. Satiktie dalībnieki norādīja, ka tas ir labs veids, kā iepazīt Latviju un izaicināt pašiem sevi. Turklāt piedalīties var no jebkuras vietas, nav jābūt noteiktā sākuma punktā.

Komanda “Izklaides grupa”

Mēs sākām kaut kur starp Rīgu un Siguldu, vienā benzīntankā tikāmies un sākām ceļot. Jauns izaicinājums, ļoti patīk, un drīz tiksim arī G punktā.

Zināms, ka dienas piedzīvojumos devās 257 komandas, no kurām finišēja 241. Spēles laikā atrasti 189 G punkti, izpildīti 9725 lokācijai piesaistīto uzdevumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm