tv3.lv

“Bez Tabu” sastop Ziemassvētku noskaņas burvi – Kristapu Štobi

2021. gada 9. decembrī 19:40

Dekorācijas no idejas līdz izpildījumam tiek radītas ražotnē Liepājas pusē. Kristaps novērojis, ka Eiropā Ziemassvētku rotājumi pilsētvidē redzami jau oktobra beigās, turpretī Latvijā tikai un vienīgi pēc svētkiem 18. novembrī.

Ar Kristapu Štobi raidījuma “Bez Tabu” filmēšanas komanda tiekas Ogrē, kur dizainers jau vairākus gadus atbildīgs par pilsētas izdekorēšanu Ziemassvētkos.

Kopš 2008. gada, kad Kristaps uzsācis dekorāciju ražošanu, pilsētu vadītāju un iedzīvotāju attieksme pret rotājumu nepieciešamību ir kļuvusi pozitīvāka. Iedzīvotāji sapratuši, ka tumšajā gada periodā sevi šādā veidā var iepriecināt.

Šogad Kristapa komanda dekorējusi lielveikalus Lietuvā, kā arī pierādījuši savu varēšanu Norvēģijā. Ar dekorācijām priecēti iedzīvotāji gan Kurzemē, gan Vidzemē, gan Zemgalē. Piemēram, Liepājas galvenā egle izrotāta ar vairāk nekā 100 bumbām. Turpat otrā ielas pusē nolaidies gaisa balons, kā arī pilsētniekus priecē īpašs svētku tramvajs.

Kristaps ievērojis “Bez Tabu” rubriku “Lampiņu drudzis” un priecājas par latviešu radošumu un varēšanu.

Kristaps Štobis
“December design” dizainers

Mēs profesionāli strādājam ar Ziemassvētku dekorēšanu. Esam 100% Latvijas kompānija, lepojamies arī, ka pēdējos divus gadus esam uzsākuši dekorāciju eksportu. Mums jau dažus gadus Ziemassvētki ir 365 dienas gadā, tas process neapstājas. Visu gadu ražojam dekorācijas. Kad pārvietojos pa pilsētām, ciematiem, apstājos, lai papriecātos, kā cilvēki no sirds ir kaut ko darījuši. Tas ir brīnišķīgi, mēs tādā veidā dodam savu vēstījumu, ka Ziemassvētki ir svarīgi, ka gaisma ir svarīga.

Raidījuma mājaslapā www.beztabu.lv/lampinudrudzis vēl līdz 15. decembrim var iesūtīt attēlus un pieteikties konkursā, kurā var laimēt vērtīgas balvas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm