tv3.lv

“Bez Tabu” pēta: vai vilkt zeķes sandalēs ir stilīgi?

Vienlaikus ar sauli, ziediem un citām ar vasaru saistošām lietām ik gadu ielās parādās arī kāds jauns modes “trends”. Taču viena lieta gan nemainās – zeķes sandalēs.

“Bez Tabu” komanda devās Rīgas ielās, lai noskaidrotu, vai iedzīvotājiem šis stils ir saprotams un šķiet gaumīgs. Satiktās sieviešu kārtas pārstāves par šādu stilu smejas, piebilstot, ka saviem dzīvesbiedriem šādi ģērbties neļautu. Arī vecāka gadagājuma kundzes šādu stilu neatzīst, sakot, ka “nav skaisti”.

Arī no vīriešiem pretēju viedokli nesagaidām. Satiktie vīrieši atzīst, ka šāds stils neizskatās ērts, bet daži tomēr dod priekšroku ērtumam un atklāj, ka par stilu un modi esot vienalga.

“Bez Tabu” turpat, Rīgas ielās, atrod kādu apspriestā stila pārstāvi.

Raimonds
velk zeķes sandalēs

“Viegli kājām. Mums jau ir tie laikapstākļi tādi – trīs, četri mēneši. Jūnijs, jūlijs, augusts, septembris. Pēc tam – visi smagie apavi. Kamēr ir tāda iespēja, velkam sandales.”

Raimonds gan atzīst, ka ar plikām kājām tomēr jūtas labāk, bet zeķes esot tādas “ziemas paģiras”.

Stiliste Linda Ķilpe zeķes sandalēs sauc par old school (tulk. vecā skola).

Viņa arī uzskata, ka skaistums prasa upurus un ne vienmēr apģērbam vai apaviem jābūt ērtiem. Stiliste atgādina, ka viss, ko mēs spējam iznest, ir stilīgs. Pat ja tās ir zeķes sandalēs.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm