Daudzbērnu māmiņa: kāpēc jāmaksā par ārpusklases nodarbībām bērna slimības laikā?

Četru bērnu māmiņa Sigita no Ādažu puses ir neizpratnē, – ja reiz bērns ir sasirdzis un nevar attiecīgi apmeklēt nedz skolu, nedz pulciņus, tad – kālab ir jāmaksā par ārpusklases nodarbībām.

Sigita

Mana meita apmeklē tenisu Ādažos. Viss super, tikai viena nianse, – pat ja esi slims, tev ir ārsta zīme, par nodarbībām jāmaksā! Vai tas ir likumīgi? Diemžēl rados nav jurista, kam pajautāt. Arī “skgauja.lv” bērnu peldēšanas skolai ir tas pats. Saprotu, visiem ir jāpelna, bet… Man ir 4 bērni, visi grib ar kaut ko nodarboties ārpus skolas, un, ja viens saslimst, viss notiek ķēdītē. Dīvaini, ka jāmaksā par nesaņemtu pakalpojumu.

Vēršoties Valsts izglītības satura centrā (VISC), “Bez Tabu” noskaidro, ka primāri viss esot atkarīgs no noslēgtā līguma starp vecākiem un nodarbību organizatoriem. Otrkārt, iespējams, kompromisu varētu rast pārrunu ceļā, izskaidrojot situāciju. Savukārt, ja līgumā tas nav noteikts un organizators nav gatavs kompromisam, ārpusklases aktivitāšu rīkotājs ir pilntiesīgs tomēr saņemt maksu par pulciņu.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm