tv3.lv

Dekoratore Baiba Prindule‑Rence ar vīru ziedu bodē cenšas pārdot savu grāmatu, lai nokļūtu Lielvārdē

“Bez Tabu” rubrikā “Mūsu vietas, mūsu cilvēki” stiliste, dekoratore un grāmatas “Svinam” autore Baiba Prindule-Rence kopā ar vīru Agri Renci gatavi atklāt skaistas, bet ne visiem labi zināmas vietas Latvijā.

2019. gada 11. novembrī 19:31

Baibas un Agra ceļojums sākas galvaspilsētā. Abi ar aizsietām acīm tiek aizvesti uz Valli, kur viņiem dots galvenais uzdevums – nokļūt Lielvārdē. Sākumā ceļotāji izlemj doties uz vietējo degvielas uzpildes staciju, lai noskaidrotu īsto virzienu, kurā var nokļūt Lielvārdē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tālāk jau nolemj automašīnas “balsot”, un tas abiem izdodas veiksmīgi. Apmaiņā pret gardumiem no līdzi iedotās somas Baiba un Agris nonāk Ķegumā, kas ir vien dažu kilometru attālumā no sarunātās tikšanās vietas.

Abi izlemj, ka pēdējos kilometrus vēlas mērot, braucot ar vilcienu. Tomēr pirms ceļojuma sākuma Baibai un Agrim bija jāatdod ne tikai telefons, bet arī naudas maks. Saliekot galvas kopā, ceļotāji izlemj līdzi paņemto Baibas grāmatu “Svinam” pārdot vietējā ziedu veikala pārdevējai, kura viņiem sagādāja vilciena biļetes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm