tv3.lv

Ekskluzīva iespēja! Uzzini, kas Ugunsgrēka ballītē notika pēc TV tiešraides

2017. gada 22. maijā 20:29

Nav noslēpums, kur piektdienas vakaru pavadīja seriāla “Ugunsgrēks” fani. Protams, pie televīzijas ekrāniem, sekojot līdzi sarkanā paklāja tiešraidei un noskatoties noslēdzošo seriāla epizodi. Par godu tam, iemīļotie aktieri pulcējās vienkopus kinoteātra “Splendid Palace” telpās, lai noslēdzošo, septiņpadsmito, sezonu aizvadītu ar šiku ballīti.

Aktieri atzīst, ka šo dienu uztver kā svētkus un ir priecīgi, ka komanda nolēma seriāla noslēgumu nosvinēt svinīgi un skaisti. Aktrise Ilze Pukinska stāsta, ka pēdējās dienas pirms pasākuma, esot bijušas pārdomu pilnas. Ilze seriālā iejūtas Silvijas lomā un ir viena no tām aktrisēm, kura izdzīvojusi visas seriāla sezonas.

Pēdējā epizode izvērtās ļoti aizkustinoša. Seriāla radošā komanda skatītājiem bija apsolījusi, ka sezona noslēgsies bez tēlu indēšanas un citiem nepatīkamiem notikumiem. Tā vietā seriāla varoņi piedzīvoja divas kāzas un citus patīkamus pārsteigumus. Pēdējais cēliens lika ne vien pacelt šampanieša glāzes par skaistām beigām, bet arī kļūt nostalģiskiem.

Zane Daudziņa, kura seriālā iejutās Helēnas lomā atzīst, ka pirms 11 gadiem, kad seriāls sāka katru vakaru viesoties daudzu cilvēku mājās, viņa pat nenojauta, ka kādreiz uzdrīkstēsies publiskā pasākumā ierasties sudraba kleitā. Taču sarkanā paklāja ballītē viņa uzdrīkstējās to izdarīt, un pati atzīst, ka pasākumā vēlējās ierasties gan kā Zane, gan paņemt līdzi kādu daļu Helēnas.

Filmēšanās seriālā aktieriem sniegusi ne vien pozitīvas emocijas, bet arī atpazīstamību. Aktrise Olga Dreģe, kura seriālā atveido Lidijas lomu, atklāja kādu notikumu. Aktrise izmantojusi taksometra pakalpojumus, taču šoferis uzsvēris, ka labākā samaksa par braucienu būtu, ja viņa piekristu uztaisīt fotogrāfiju ar šoferīti. Situācija aktrisei likusies ļoti komiska, taču patīkama, jo viņa atzīst, ka skatītāju mīlestību seriāla laikā jutusi ļoti daudz.

Aktieris Uldis Dumpis, kurš seriālā atveido Pētersonu viesnīcas īpašnieku Aivaru uzsver, ka visvairāk viņam paliks atmiņā tas, ka aktieri šķiras uz pozitīvas nots.

“Mēs neesam sastrīdējušies un neesam apnikuši viens otram. Varbūt mazliet esam viens otram apnikuši, bet tas ir dabīgi. Mēs šķiramies uz jaukas nots!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākuma izskaņā ziedus un pateicības dāvanas saņēma aktieri, kuri seriālā filmējās no pirmās dienas. Aplausi nerima un smaidi nepazuda, jo kaut kas ir beidzies, taču ļoti iespējams kaut kas pavisam drīz tikai sāksies, taču tas, lai paliek jaunai intrigai!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm