“Es cenšos iemīlēt kleitas!” Māksliniece Ieva Bondare atklāj savus stila knifiņus

Rudens ir īstais brīdis, lai atsvaidzinātu garderobi ar sezonas aktuālajiem apģērbiem. Stiliste Gita Šildere stāsta, ka šoruden modē ir āda, rūtis un apģērbs rudens krāsās – oranžā, lillā un zaļā.

2020. gada 23. oktobrī 11:13

Viens no šī brīža ērtākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā uzzināt par aktualitātēm modes pasaulē ir ielūkoties slavenību garderobēs. To pavisam vienkārši var izdarīt ar sociālo tīklu palīdzību, piemēram, aplūkojot “Instagram” profilus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijā ir daudz sieviešu, kuru stils var kalpot par paraugu citām dāmām, tomēr īpaši stiliste Gita Šildere uzteica mākslinieci Ievu Bondari, kura nebaidās eksperimentēt ar krāsām un tērpties kleitās.

Arī māksliniece apstiprina, ka cenšas kleitas iemīlēt un tērpties tajās biežāk. Tomēr visērtāk un labāk māksliniece jūtoties džinsu biksēs, t-kreklā un žaketē.

Ieva Bondare
māksliniece

Mana garderobe ir ļoti krāsaina. Lai arī es zinu, ka man ir jāiemīl arī melnā krāsā un tā man piestāv, es vienmēr steidzos mājās, lai to novilktu nost, jo košās krāsas man ir tuvākas.

Stiliste Gita Šildere norāda, ka viena no sezonas tendencēm ir bārkstis – ne tikai jakās, bet arī somās. Runājot par aksesuāriem modē ir minimālisms – mazākas rotas, kuras var vilkt vairākās kārtas, radot bagātīgāku sajūtu.

Ieva Bondare neslēpj, ka lielāko daļu apģērbu atrod ikvienam pieejamo tirdzniecības centru sortimentā – māksliniecei ir svarīgi, lai arī pasākumos kopā ar ģimeni visi būtu saskaņoti! Ieva iesaka nebaidīties vērsties pie stila konsultantiem, kas var līdzēt vizuālā tēla veidošanā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm