tv3.lv

“Es pirmo reizi esmu Kolkasragā!” Grupas “Baritoni” mūziķi apceļo Kurzemi, braucot kravas kastē

2020. gada 18. novembrī 19:31

Atraktīvo puišu grupas “Baritoni” mūziķi Ingars un Mārtiņš pieņēmuši izaicinājumu, bez naudas un telefona, apceļot Kurzemi. Bez Tabu komanda ar aizsietām acīm abus aizved pie Valpenes piramīdas, kas atrodas Dundagas novadā. Viņu uzdevums ir pašu spēkiem nokļūt līdz Kolkasragam.

Izdzirdot, ka jānokļūst Kolkasragā, mūziķi ir pozitīvi pārsteigti. Izrādās, ka Ingars Kolkasragā nekad nav bijis, taču Mārtiņš tur viesojies jau sen. Abu ceļojums sākas pie Valpenes piramīdas. Tā ir piemineklis, kas veltīts Krišjānim Baronam. To augstums ir 9 metri, diametrs – 12 metri. Tālāk jau ceļotāji satiek kādu vietējo iedzīvotāju, kas ir atvērts sarunām. Pats gan aizvest Mārtiņu un Ingaru tuvāk galamērķim nevar, taču piedāvā doties pie viņa meitas, kas, iespējams, to var izdarīt.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Un tā arī ir! Satiktā meita ir priecīga dzīvē ieraudzīt grupas mūziķus, kā izrādās – viņa ir “Baritonu” dziesmu piekritēja. Viņa ceļotājus nogādā līdz Dundagai. Par palīdzību mūziķi pasakās ne tikai ar līdzi iedotajiem gardumiem, bet arī dziesmu.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Nokļūstot Dundagā, Ingars un Mārtiņš nolemj iepazīt apkārtni un iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem. Pēc sarunām abi dodas brauktuves virzienā, lai mēģinātu kādu mašīnu nobalsot. Tas patiesi izdodas – abus ceļotājus uzņem kravas busiņa šoferis, tomēr jāsaka, ka brīvu sēdvietu mašīnā nav, tāpēc līdz Kolkasragam, abi nokļūst braucot kravas kastē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm