Fani mierina Šveices vēstnieku; saņemot ziedu klēpi, cer uz revanšu finālā

Pēc tam, kad Latvijas izlases hokejisti vienīgie grupu turnīrā spēja pieveikt Šveices komandu, kā rezultātā iekļuva pasaules čempionāta (PČ) ceturtdaļfinālā, daudzi līdzjutēji devās nolikt ziedus pie Šveices vēstniecības Vecrīgā. Tur viņus sagaidīja Šveices vēstnieks Latvijā Martins Mišlē, kurš pauda patiesu gandarījumu par spēli un neskopojās ar komplimentiem Latvijas hokejistiem un līdzjutējiem.

Pēc Latvijas hokejistu varonīgās uzvaras pār Šveices valstsvienību (4:3 papildlaikā) daudzi palika līksmot pie “Arēnas Rīga”. Daļa fanu turpināja tradīciju – devās nolikt ziedus pie vēstniecības. Tur viņus nakts stundā sagaidīja un ar daudziem parunāja, nobildējās Šveices vēstnieks Latvijā Martins Mišlē.

Kāds līdzjutēju pāris atklāja, ka nesen apprecējušies, tāpēc uzvaru pieņem kā dāvanu. Cits fans uzskata, ka šis panākums ir labs pienesums latviešu nacionālajai identitātei. Dažs nekautrējās pasveicināt darba devēju, paužot pārliecību, ka pēc šādas uzvaras pelnījis brīvdienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Martins Mišlē
Šveices vēstnieks Latvijā

To, kas notika, ir ļoti grūti aprakstīt, tas bija fantastiski! Es biju arēnā, bija elpu aizraujoši! Latvijas izlases fani tā atbalstīja komandu! Tas bija īpaši! Lieliski! Komanda cīnījās kā lauvas ar lielu sirdi! Publika bija fantastiska! Godam pelnīta uzvara!

Vēstnieks Mišlē pauda cerību uz vēl vienu Latvijas un Šveices izlašu dueli šajā pasaules čempionātā, bet nu jau finālā.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm