tv3.lv

EKSKLUZĪVI FOTO! Bučoties kāri latvieši laužas uz Bez Tabu skūpstu eksperimentu!

Raidījums “Bez Tabu”, kā ik gadu, rīko šovu “Pirmais skūpsts” – satraucošu un piedzīvojumiem bagātu notikumu drosmīgajiem mīlēt gribētājiem, kur galvenā balva ir ne tikai skūpsts ar svešinieku, bet arī attiecības, bet tas jau ir atkarīgs no viņiem pašiem.

2017. gada 19. janvārī 15:17

Ir notikusi gan puišu, gan meiteņu atlase, un mēs, Bez Tabu komanda, vēlamies nedaudz padalīties ar to, kā noritēja “Pirmā skūpsta” atlase un kāda bija dažu pretendentu motivācija pieteikties “Pirmajam skūpstam”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzreiz gan jāsaka, ka visiem pretendentiem mērķis bija vienojošs – izmantot iespēju atrast savu mīlestību un otru pusīti, un kāpēc gan lai tas nenotiktu ar pirmo skūpstu, jo, kā mēdz teikt, drosmīgajiem pieder pasaule! Un lai arī visi skūpstīties kāri ar svešnieku, tomēr katrs “Pirmā skūpsta” pretendents pieteicās savu iemeslu dēļ. Lai pilnībā neatklātu dalībniekus un saglabātu intrigu, pastāstīsim tev par dažiem no pretendentiem, kāpēc viņi ir pieteikušies “Pirmajam skūpstam”.

Šova “Bez Tabu Pirmais skūpsts” pretendente. Foto: F64

Viens no puišiem, kas pretendēja uz dalību “Pirmajā skūpstā”, pieteicās, varētu teikt, spīta dēļ?! Izrādās, puisis bija saderējis ar draugiem par to, vai viņš būs gana drosmīgs un pieteiksies šovam. Un viņš izrādījās gana drosmīgs, jo ne katram pietiktu duka iepazīšanos sākt ar skūpstu. Jācer, ka puiša draugi derību parādu jau ir nokārtojuši!:)

Šova “Bez Tabu Pirmais skūpsts” atlase. Foto: F64

Savukārt kāda dāma neslēpa, ka viņai ir ambiciozi plāni saistībā ar “Pirmo skūstu” – viņa cerot atrast šovā laulāto draugu. Lūk, lūk, precēties kārie vīrieši, līgaviņu var sameklēt ne tikai zaļumballē, bet arī šovā “Bez Tabu Pirmais skūpsts”! Tas vai viņa pārvarēja atlasi un piedalījās šovā – to mēs vēl tev neatklāsim, bet mazliet pacietības – drīzumā tu uzzināsi visu!

Šova “Bez Tabu Pirmais skūpsts” pretendents. Foto: F64

Uz atlasi bija atnācis arī jauneklis, kurš neslēpa nedz to, ka ļoti labprāt iepazītos ar kādu brīnumainu svešinieci tieši ar skūpstu, nedz arī faktu, ka piedalīties šovā viņam licis tētis. Un tas priecē – atbildīgi vecāki ir forši!

To, kuri no pretendentiem pārvarēja atlasi un piedalīsies “Pirmajā skūpstā”, publikācijās Bez Tabu mājaslapā atklāsim jau pavisam drīz, savukārt šovs “Bez Tabu Pirmais skūpsts” TV ekrānos būs skatāms 14. februārī skaties, kad uzzināsim, vai šova dalībniekiem izdosies atrast citam citu! Tikmēr piedāvājam tev apskatīties fotoreportāžu no “Pirmā skūpsta atlases”!

Foto: skūpstīties kārie šova “Bez Tabu Pirmais skūpsts” pretendenti un atlase

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm