Elīnas atbilde Armandam par saņemto atraidījumu šovā! Galvenais – ar paceltu galvu dzīvot tālāk

Raidījuma Bez Tabu veidotāji pēc šova sazinās ar visiem romantiskā eksperimenta “Pirmais skūpsts” dalībniekiem, lai apzinātu, kuri no pāriem vēljoprojām ir kopā, bet kuri pašķīrušies. Šoreiz zvanot dalībniecei Elīnai jau ir skaidrs, ka meitene nesatiekas ar Armandu, bet kādas ir viņas sajūtas pēc šova noskatīšanās?

2017. gada 18. februārī 18:48

Elīna saka, ka ar nepiecietību gaidījusi 14. februāri, lai varētu noskatīties kā tas viss izskatās televīzijā! Skatoties ainu, kurā puisis meitenei jautājis par sīpoliem, Elīna sasmējusies, jo tiešām, puisis viņai pirmajā tikšanās reizē uzdeva jautājumu: Vai Tev garšo sīpoli?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova noskatīšanās, daudzi kolēģi Elīnu satiekot teikuši – mēs tevi redzējām televīzijā, par ko meitenei ir liels prieks.

Viņu izbrīna, cik ļoti vienādus cilvēkus šova veidotāji spēja salikt vienā pārī, jo kā meitene atzīst, puiša vietā būtu rīkojusies tāpat! Ja nav, tad nav!

Galvenais – galvu augšā! Nekas briesmīgs jau nav noticis!

Elīna atklāj, ka abi pēc šova nav tikušies, bet sarakste sociālajos tīklos ir bijusi. Runājot par turpmākām attiecībām saprot, ka nekas tur nesanāks un arī nevajagot!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādinam, ka meitene šovā Pirmais skūpsts piedalījās kopā ar dalībnieku Armandu! Pēc skūpsta Armands nolēma doties meiteni iepazīt sarunā un saprast, vai viņam viņa tiešām patīk, vai viņu tikai pārņēma emocijas skūpsta iespaidā! Puisim ilgi nācās gaidīt, bet meitene tomēr atnāca. Saruna iesākās nedaudz ar jūtamu mulsumu, abi sasveicinājās, iepazinās, un Elīna puisim atzina, ka viņai liekas, ka viņa viņu jau kaut kur ir redzējusi, bet tā arī no puiša nesagaidījusi atbildi, turpināja sarunu.

100 sekundēs dalībniekiem ir iespēja viens otram pajautāt jautājumus, kas viņus viss vairāk interesē, lai saprastu, vai vēlas doties ar otru cilvēku uz randiņu. Armands neklusēja un kā pirmos iepazīšanās jautājumu uzdeva – vai Tev garšo sīpoli? Kas meiteni, protams, pamatīgi apstulbināja.

“Par sīpoliem – tā bija “bomba”, vienkārši! Jā, vai man garšo sīpoli? Tas likās galīgi nevietā, bet nu, ok!”
Puisis sarunas gaitā meitenei nekautrējoties vaicāja, vai varētu šo satikšanos jau dēvēt par randiņu, tādā veidā norādot, ka viņam meitene nepatīk. Raidījuma vadītāji jau sākotnēji abiem dalībniekiem norādīja, ka sarunu telpā viņiem ir visas iespējas censties daudz vairāk uzzināt par otru cilvēku, bet uzreiz neatklāt otram savas domas par viņu.

Taču Armands laikam tiešām nevēlējās vairs meiteni sastapt, tādēļ, nepakļaujoties noteikumiem, neturēja sveci zem pūra un izteica vēlmi, ka šī būs viņu pēdējā tikšanās.

Foto!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm